Володимир Піньковський: Ми маємо переконати частину суспільства, що в Житомирщини є перспектива та привабливе майбутнє

Володимир Піньковський: Ми маємо переконати частину суспільства, що в Житомирщини є перспектива та привабливе майбутнє

09.07 11:46    
Доброго дня шановні читачі, які є активними особистостями, цікавляться суспільно політичними процесами, є не байдужими до сьогоднішнього і завтрашнього майбутнього Житомирщини та України в цілому!

Хочу до Вас, донести важливу інформацію, про політичний клуб «Експерти Житомирщини», який започаткував свою роботу ще в 2017 році та планує регулярно проводити свої засідання протягом 2020 року.

Своїм завданням експерти клубу ставлять об’єктивне та всестороннє висвітлення подій на Житомирщини очима не заангажованих експертів, які активно цікавляться нагальними процесами що відбуваються, аргументують причини їх появи, моделюють прогнози, наслідки та перспективи.

Склад експертів складається з більше ніж 10 осіб, серед яких є декілька докторів наук та професорів, які працюють в провідних університетах області, журналісти та медіа-експерти, юристи, політологи та політтехнологи, люди з активною громадською позицією та позитивним іміджем в суспільстві.

Експертом клубу може бути будь яка особа, яка добре знається на суспільно політичних процесах, може аргументовано та підтверджено донести ту чи іншу інформацію до глядача та читачів, адже матеріали наших засідань будуть активно розповсюджуватися в різних медіа, соціальних мережах та youtube каналі.

На сьогодні, клуб працює на громадських засадах, не фінансується з бюджетних чи донорських установ, не має спонсорів чи меценатів, як від бізнесу чи то політичних партій або окремих осіб.

Як правило, експертами клубу є особи, які не є членами політичних партій, депутатами або кандидатам в депутати, державними службовцями, хоча наші двері відкриті для всіх бажаючих, які несуть креативні ідеї, складають актуальну аналітику, оперують великим об’ємом інформації, і як наслідок, моделюють виважені прогнози, а головне, є авторитетними особами за якими не тягнеться шлейф негативу.

Мета клубу проста та відкрита: всебічний огляд та аналіз суспільно політичних процесів, які відбуваються на теренах області, донесення цієї інформації до широких кіл громадськості, прогнози і аналітика на близьку та середньо - строкову перспективу.

Не секрет, що на сьогодні, чимала кількість місцевих медіа, TV- канали, не численні газети та низка інтернет- ресурсів, належать та фінансуються особами з середнього та великого бізнесу, можновладцям, отож, фактично, обслуговують або владу, або певну політичну партію чи то окрему персону.

Наше завдання: висловити альтернативну, а іноді і полярно протилежну думку для мешканців Житомирщини, які восени стануть виборцями, ретельно створити цілісну і об’єктивну картину процесів, які відбуваються в суспільстві, дати чіткі орієнтири реальної ситуації, в тому числі щодо партій та персон, які будуть брати участь в виборчому процесі до органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Розраховую, що клуб «Експерти Житомирщини», стане відкритим, публічним та дискусійним майданчиком для багатьох політичних партій в місті та області, кандидатів на посади голів міст та голів об’єднаних територіальних громад, кандидатів в обласну, міські, районні та сільські ОТГ всіх рівнів.

Щиро запевняю, що задекларовані принципи нашої роботи були, є і будуть не змінні, адже сьогоднішнє суспільство перебуває вкрай напруженому стані, втрачає притаманні українцям цінності, дезорієнтоване і ошукане людьми від влади та великої політики, знаходиться в розпачі та безвиході.

Ми, експерти та аналітики, маємо переконати частину нашого суспільства про те, що в України та Житомирщини є перспектива та привабливе майбутнє, правда, за неї, як завжди, потрібно поборотися!

Володимир Піньковський

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:32
Нелегали-ліванці зачепили сигнальну міну та пострибали ...
Сьогодні 17:02
Втратив мікроавтобус через схованку із тютюновою контра ...
Сьогодні 16:12
Київські митники вилучили психотропи виробництва РФ
Сьогодні 15:17
«Знищити». Таке рішення виніс суд щодо літального апара ...
Сьогодні 12:13
Луганская область: в результате пожара погибла женщина
Сьогодні 12:53
27-28 вересня Ольга Стефанішина перебуватиме з робочим ...
Сьогодні 12:50
ДБР перевіряє причетність посадових осіб ФДМУ до незако ...
Сьогодні 12:47
Протягом восьми місяців 2021 року вінницькі аудитори за ...
Сьогодні 12:44
Окреме майно Борщівського МПД ДП «Укрспирт» виставлено ...
Сьогодні 12:41
Киевские спасатели ликвидировали возгорание дома
Сьогодні 14:29
На Житомирщині викрили схему продажу безкоштовних ліків ...
25 вересня 11:48
У Житомирі 18-річна дівчина вдарила парубка ножем
23 вересня 11:05
Експрацівника Житомирської виправної колонії судитимуть ...
22 вересня 12:07
Трагедія на Житомирщині - виявлено тіла трьох жінок
21 вересня 23:39
У Житомирі на майдані Перемоги зіткнулися тролебус та л ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення