Марія Місюрова: Ситуація з киснем у лікарнях Житомира вже напружена
20.10.2021 13:14 Марія Місюрова: Ситуація з киснем у лікарнях Житомира вже напруже ...
«Поки кисню вистачає, та наразі 97% пацієнтів потребують кисневої підтримки»
Про проект Контакти Реклама
Анжеліка Лабунська: Попри все, комунальний томограф працюватиме для жителів області

Анжеліка Лабунська: Попри все, комунальний томограф працюватиме для жителів області

24.12 18:59    
Для того, щоб розвіяти всі інсинуації навколо встановлення комунального МРТ в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського, які зараз збурюють громадськість Житомирщини, повідомляємо, що це питання було розглянуто під час роботи 2 сесії обласної ради 24 грудня.

Депутати, громадські активісти, представники ЗМІ мали змогу заслухати всіх зацікавлених сторін у вирішенні питання встановлення МРТ: обласну державну адміністрацію, управління охорони здоров’я, представника фірми-постачальника ТОВ «ЄМГ «Україна» Ірину Макієнко, головного лікаря обласної клінічної лікарні Богдана Леськіва, представників підрядної фірми, яка будувала приміщення під томограф.

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська заявила на сесії, і після її закінчення під час спілкування з журналістами про те, що питання невстановлення МРТ не відповідає дійсності, а є замовним та вигідним для тих, кому робота комунального томографа заважатиме заробляти кошти на жителях області.

«Обласна рада на сьогоднішній день не є розпорядником коштів, тому питання оплати томографа - це питання до облдержадміністрації», - сказала Анжеліка Лабунська.

Як зауважила голова обласної ради є багато питань до самої угоди, укладеної 1 вересня 2015 року між КУ «Обласна база спеціального медичного постачання» та ТОВ «ЄМГ «Україна» на поставку магнітно-резонансного томографа Achieva 1.5T виробництва компанії Philips Medical Systems (Нідерланди), так і до фірми-постачальника, уставний капітал якої складає лише одну тисячу гривень. Крім того, є питання і до вартості томографу, купленого за результатами тендеру.

Але звертаємо увагу, що поставка МРТ уже відбулася та його розміщено на обласній базі спеціального медичного постачання. Тепер потрібно його встановити в спеціально обладнане для цього приміщення обласної лікарні та ввести в експлуатацію. Лише після вказаних дій може бути проведений остаточний розрахунок.

Наголошуємо, що депутатський корпус обласної ради не залишається осторонь проблемних питань жителів нашої області, у зв’язку з чим Анжелікою Лабунською було запропоновано депутатам та поставлено на голосування дві пропозиції:
- Пропозиція негайно зобов’язати облдержадміністрацію здійснити оплату всієї суми по договору – 29467200,00 грн – цей варіант не підтримав жоден з депутатів обласної ради.
- Доручити постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів опрацювати це питання та знайти компромісний варіант його вирішення. Цю пропозицію депутати підтримали та відразу після закінчення сесії зібрались для проведення комісії і обговорення порушеного питання.


Анжеліка Лабунська наголосила про те, що комунальний магнітно-резонансний томограф буде встановлено, адже угода діє до повного виконання сторонами своїх зобов’язань – тобто до введення МРТ в експлуатацію та здійснення першого контрольного знімка пацієнта. Тож всі розмови про те, що виділені кошти на придбання обладнання будуть втрачені, що Житомирщина залишиться без томографа, не відповідають дійсності та свідчать про некомпетентність осіб, які висвітлюють дане питання та дезінформують суспільство.

Таким чином всі публікації, які містять іншу інформацію, зокрема звинувачення голови обласної ради Анжеліки Лабунської у «саботажі встановлення комунального МРТ» є неправдивими та замовними, а питання щодо її спростування та захисту ділової репутації будуть вирішуватись у судовому порядку.

Прес-служба обласної ради

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:23
Київські митники виявили пристрої для «ведмежатників» т ...
Сьогодні 15:16
Порибалили на 5,5 мільйона: Держекоінспекція виявила ма ...
Сьогодні 13:50
В Держекоінспекції розповіли про збитки для довкілля за ...
Сьогодні 12:09
На Закарпатье мукачевские спасатели ликвидировали пожар ...
Сьогодні 12:02
Луганские спасатели ликвидировали пожар в жилом доме
Вчора 23:28
Реформування Державної служби спеціального зв'язку та ...
Вчора 23:25
Мінветеранів презентувало експертам НАТО проект дорожнь ...
Вчора 23:22
На кордоні з Румунією затримали буковинця із засобами п ...
Вчора 23:19
У «Порубному» «розібрали» мікроавтобус росіянки – вияви ...
Вчора 23:16
Поліцейські Обухівщини встановлюють обставини смертельн ...
Сьогодні 12:40
На Житомирщині вітчим побив 8-річну дівчинку
Сьогодні 10:50
На Житомирщині двоє молодиків вбили жінку
23 жовтня 13:18
У Житомирі за «відкати» судитимуть директора комунально ...
23 жовтня 10:56
В одній з водойм Житомира виявили тіло чоловіка - поліц ...
23 жовтня 10:22
Відпочиваючи із своїми знайомими на березі річки Тетері ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення