DataLife Engine > Цитати > Сергій Сухомлин: У березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту

Сергій Сухомлин: У березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту


26.01. Разместил: yuriy
У березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту. Про це сьогодні повідомив міський голова Сергій Сухомлин. Вчора система проведення тендеру вже оголосила переможця. Ним стала компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл», яка зменшила очікувану вартість закупівлі на 21 млн грн. Тендерна ж пропозиція становила 800 млн 500 тис. грн.

Зазначимо, що раніше орієнтовна вартість закупівлі складала 450 млн гривень. Міський голова пояснює, чому збільшилася вартість проєкту:

Злітно-посадкова смуга буде продовжена не до 2 100 м, як планувалося раніше, а до 2 500 м (наразі її довжина – 1650 м). Також у проєкт додали будівництво інших об’єктів аеропортної інфраструктури, як-от: перону для вантажних літаків, радіотехнічного обладнання, улаштування світлосигнального обладнання, розширення пасажирського перону тощо.

Минулорічний тендер був відмінений Антимонопольним комітетом через скарги його учасників.

Міський голова каже, рішення про переможця тендеру ще не остаточне: формально є 10 днів на його оскарження. «Договір про початок робіт підпишемо через 10 днів, і у березні вже розпочнеться реконструкція аеропорту», - говорить Сергій Сухомлин.

На реконструкцію аеродромного комплексу у бюджеті громади передбачено 50 млн грн. Інше джерело фінансування – державний бюджет, про що вже підтвердив Кабінет Міністрів України.

Нагадаємо, що аеропорт «Житомир» може приймати міжнародні рейси: минулоріч уряд надав йому статус міжнародного.

«Попри складну напружену ситуацію в країні потрібно втілювати інфраструктурні проєкти, рухатися далі та розвивати громаду», - говорить Сергій Сухомлин.
Сергій Сухомлин: У березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту


Вернуться назад