DataLife Engine > Цитати > Заступник мера Житомира Ігор Гундич про зміну схеми руху маршруток у місті:

Заступник мера Житомира Ігор Гундич про зміну схеми руху маршруток у місті:


11.07. Разместил: yuriy
Депутати міської ради підтримали рішення про зміну схеми руху маршруток у Житомирі. Головний аргумент: маршрутні транспортні засоби потрібні насамперед там, звідки неможливо дістатися громадським електротранспортом. Ці перетворення мають на меті розвантажити центральні вулиці міста. Не менш важливо, що саме таким чином міська влада намагається стабілізувати ситуацію в трамвайно-тролейбусному управлінні.

Окрім того, цим же рішенням скасовуються 4 маршрути: 20, 28, 29 та 45-а. Протягом двох з половиною годин депутати обговорювали проект рішення та сперечалися, проте, коли справа дійшла до поіменного голосування, проголосували практично одностайно: 41 – за прийняття рішення і лише 1 утримався.

«Закон про електротранспорт забороняє дублювання більше ніж 30% тролейбусного маршруту. Якщо розглянути вулиці Щорса, Котовського, Черняхівського, то звідти ніхто маршрутних таксі не забирає. А от у центрі, в «кільці» - інша ситуація. Я чув зауваження депутатів про можливі ускладнення на вулиці Котовського. Але я думаю, що якщо по Київській за день проходило 248 міських маршруток, 280 – приміських та щогодини 50 тролейбусів, то якщо ми поділимо це на дві частини, то ситуація покращиться» - зазначив заступник міського голови Ігор Гундич

Вернуться назад