DataLife Engine > Цитати > Ю. Тимошенко особисто контролюватиме видачу актів на землю:

Ю. Тимошенко особисто контролюватиме видачу актів на землю:


26.10. Разместил: yuriy
Як стало відомо Інтернет-порталу Рупор Житомира, Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко особисто контролюватиме виконання рішення Уряду щодо безоплатної видачі актів на землю громадянам України.

За інформацією Управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ, про це Глава Уряду заявила на брифінгу після селекторної наради з головами облдержадміністрацій та керівниками територіальних органів земельних ресурсів з питань організації безоплатної видачі громадянам актів власності на землю.

«Я буду контролювати, щоб ніхто на регіональному рівні не саботував цю програму», - зазначила Юлія Тимошенко.

Прем’єр-міністр додала, що Уряд прийняв усі необхідні рішення для повного виконання цієї програми. За словами Прем’єр-міністра, безперешкодна видача актів сьогодні залежить від роботи місцевих органів влади, територіальних органів земельних ресурсів, відділів державного земельного кадастру.

Водночас, під час селекторної наради, Юлія Тимошенко доручила керівникам обласних та районних адміністрацій забезпечити процес таким чином, щоб робота з видачі актів землекористування була такою ж ефективною, як у Дніпропетровській та Черкаській областях: «Через тиждень проведемо селекторну нараду і подивимось динаміку по кожній області».

Також Прем’єр-міністр зобов’язала Держкомзем започаткувати облік по кожному селу, селищу і місту, щоб за тиждень на селекторній нараді вже був перелік прізвищ керівників, де не прийнято жодної заяви на оформлення приватизації та не ведеться робота з видачі актів. Юлія Тимошенко наголосила, що Уряд виділятиме усі необхідні додаткові фінансові ресурси Держкомзему та управлінням державного земельного кадастру для того, щоб процес видачі земельних актів відбувався ефективно та динамічно.

Вернуться назад