DataLife Engine > Партії > Народна партія. Житомирська обласна організація

Народна партія. Житомирська обласна організація


04.05. Разместил: yuriy
Житомирська обласна організація Народної Партії створена 1 березня 1997 року. В її лавах понад 22 тисячі партійців, об’єднаних у 1184 партійних осередки, та 23 районних, 5 міських і 2 районних у м. Житомирі партіорганізації. Найчисельніші – Новоград-Волинські районна і міська, Овруцька, Ємільчинська, Коростенська, Олевська районні та Житомирська міська парторганізації.

Важливою складовою успіху будь-якої справи, звичайно ж, є авторитет лідера. Беззаперечним і самовідданим прикладом служіння обраній справі і людям, які повірили в нього, є голова регіональної організації – Микола Рудченко, народний депутат України, член комітету Верховної Ради України з питань правосуддя. Нагороджений орденами „Знак Пошани”, „За заслуги” ІІІ ступеня. Заслужений працівник сільського господарства України. Все своє свідоме життя М.Рудченко присвятив служінню людям і землі, яка його народила. Свою життєву стежку до столиці, де буває лише у пленарні тижні, а інший час проводить у робочих поїздках по районах Житомирщини, він протоптав через колгоспне поле невеличкого села Чоповичі на Малинщині. Рудченко належить до покоління людей, які відчувають село, як свою кровну основу.

Лідери регіональної парторганізації: Анатолій Остап’юк – перший заступник, керівник секретаріату регіональної парторганізації; Микола Галич – перший заступник, директор філії “Житомирське ТОВ НК „Альфа – Нафта”; Микола Олещенко – заступник голови Житомирської обласної ради, керівник фракції Народної Партії в раді; Володимир Дідківський – Герой України, директор агрофірми „Єрчики”.

Серед членів Народної Партії відомими особистостями на Житомирщині є Юрій Колупайло, Петро Литвин, Анатолій Обиход, Анатолій Левицький, Володимир Яцкевич, Віктор Бойко та багато інших.

Парторганізація має представницький ресурс в органах державної влади. Володимир Загривий – перший заступник голови облдержадміністрації, Станіслав Синицький - керівник апарату обласної державної адміністрації, Олександр Пастовенський очолює управління освіти і науки облдержадміністрації, Іван Глушко керує Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади при ОДА.

Члени Народної Партії очолюють і низку районних рад, управлінь, райдержадміністрацій, медичних, освітніх закладів, підприємств і організацій.

Народники широко представлені у місцевих радах: в обласній – 14 депутатів, міських – 40, районних – 175, селищних – 84, сільських – 1270, міських, селищних, сільських голів – 135. Всього – 1719.

У кожній раді створено депутатські фракції та групи. На тісний і системний зв’язок з представниками громад області спрямовано роботу семи громадських приймалень.

Основні зусилля партійна організація сконцентрувала на розбудові партійних лав, публічній її діяльності та підвищенні рівня впливу в регіоні. У 2008 році в партію було прийнято 946 осіб, створено і зареєстровано в управліннях юстиції 44 партійні осередки .

Запроваджено практику систематичного звітування депутатів перед виконкомом і перед виборцями, у тому числі і через посередництво ЗМІ.

Кожен із депутатів обласної ради є куратором закріпленої однієї чи кількох міськрайонних парторганізацій, систематично бере участь у роботі сесій міських та районних рад, галузевих колегій, круглих столів, конференцій, семінарів, у інших загальнообласних, міських та районних заходах, спрямованих на розв’язання гострих соціальних проблем.

Обласна організація має значний кадровий потенціал, здатний забезпечувати належне виконання програмних засад і статутних вимог партії та активно впливати на суспільно-політичне життя на Житомирщині.

Виконком регіональної організації регулярно проводить глибокий аналіз стану справ на місцях щодо організаційно-партійної і кадрової роботи та посилення ідеологічного впливу партії на соціально-політичну ситуацію в області. Суттєво активізувалася робота виконавчих комітетів.

Обласною та міськрайонними організаціями Народної Партії в 2008 році проведено понад 465 публічно-суспільних заходів, які дозволили збільшити рівень прихильності до нашої політичної сили серед мешканців Житомирщини. Через обласну газету «Ехо» з ініціативи секретаріату обласної організації в жовтні - грудні 2008 року було здійснено опитування жителів області на предмет, якій політичній силі вони віддають свої симпатії і переваги. Із трьох тисяч опитуваних близько 80% назвали Народну Партію.

Порівняно з іншими обласними політичними структурами Житомирська регіональна організація Народної Партії займає лідируючі позиції щодо присутності в регіональній пресі.

За останній рік діяльність парторганізації відображена у понад 600 публікаціях і відео- та аудіо репортажах. Найтиражніша в області газета „Ехо” та обласне телебачення і дротове обласне радіо регулярно доносить до мешканців області позицію партії стосовно актуальних проблем сьогодення, оприлюднюючи заяви керівних органів партії, фракції загалом та окремих представників Блоку Литвина у Верховній Раді.

В усіх районах і містах області за активної участі партійних організацій народників проводяться заходи до Дня захисту дітей, Дня молоді, Дня Конституції, Дня Незалежності, Дня Перемоги та з нагоди інших свят і пам’ятних дат. Регулярно виділяються кошти, поповнюється матеріальна база та вирішуються нагальні проблеми інтернатних закладів, особливо дитячих.

Багато корисних справ зроблено фракцією Блоку Литвина в облраді. За 2008 рік фракція направила з коштів перевиконання обласного бюджету 1млн 300 тис. грн на вирішення гострих і невідкладних проблем на місцях. Мільйонні кошти було залучено і з інших джерел фінансування. Депутати спрямовують їх на підтримку агропромислового комплексу, на допомогу освітянським, інтернатним закладам, на завершення довгобудів, на газифікацію та на оздоровлення дітей. Систематично надається фінансова допомога на лікування жителів області, малозабезпеченим родинам.

Народним депутатом України Миколою Рудченком щопонеділка проводиться прийом громадян, яким уже надано допомоги на суму понад 300 тисяч гривень. Нардеп М.Рудченко систематично бере участь у сесіях обласної та, по можливості, районних і міських рад, де висловлює позицію Блоку Литвина з тих чи інших важливих питань сьогодення. За прикладом регіонального лідера депутати облради теж беруть участь у сесійних засіданнях на місцях, проводять прийоми громадян за чітко визначеним графіком.

Заслуговує на особливу увагу робота в закріплених районах депутатів обласної ради Юрія Колупайла, Анатолія Обихода, Анатолія Левицького, Миколи Олещенка та Володимира Яцкевича .

Варто відмітити, що тільки Ю.Колупайло в 2008 році виділив із особистих коштів більше 159 тисяч гривень адресної допомоги Чуднівському району та більше 100 тисяч гривень мешканцям Черняхівського району. Ним подаровано автомобіль «Таврія» міській лікарні с. Тютюнники Чуднівського району. Народник фінансує футбольну команду в смт. Чернякові. Іванопільській лікарні він подарував дороговартісний медичний прилад, на який заклад чекав 12 років, але далі обіцянок справа не йшла. Багатодітній сім’ї подаровано корову. Дуже суттєву допомогу виховним, освітнім та закладам культури у закріплених районах надають народники А. Обиход, П. Литвин та А. Левицький.

Усі депутати обласної ради впродовж минулого року двічі побували у прямому ефірі на обласному телебаченні та радіо, де звітували перед виборцями про свою роботу.

Щомісячне проведення виконкомів обласної організації, у тому числі й розширених, стало нормою партійного життя народників Житомирщини. На розгляд виконавчих комітетів виносились актуальні питання життєдіяльності як обласної організації Народної Партії, так і окремих парторганізацій.

На особливому контролі голови обласної партійної організації Миколи Рудченка, керівника секретаріату, голів місцевих парторганізацій є і залишаються вибори селищних і сільських голів. У трьох турах виборів, які відбулися на теренах області, виборці задекларували своєю прихильність до народників, обравши наших кандидатів на посади сільських і селищних голів у більшості сільських рад.

Повсякденною практикою партійної організації в ідеологічній роботі стало роз'яснення населенню області через засоби масової інформації та публічні виступи позиції Народної Партії, її програмних положень.

Вживаються заходи щодо оперативного доведення до місцевих парторганізацій, населення регіону та розміщення в ЗМІ Заяв і Звернень Народної Партії та фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України, рішень Політвиконкому Партії, інтерв'ю лідера і депутатів-народників рад усіх рівнів.

Виділені у минулому році для Житомирщини за сприяння В.М.Литвина із державного бюджету 45 млн грн спрямовано на вирішення нагальних соціально-економічних проблем регіону. Ці кошти дозволити народникам Житомирщини частково виконати свої передвиборчі обіцянки, зміцнити віру людей у те, що в Народній Партії слово не розходиться з ділом. Команда народників Житомирщини робить усе можливе, щоб дедалі більше мешканців поліського краю ставали нашими прихильниками, асоціюючи представників Народної Партії з високими людськими еталонами – порядністю, освіченістю, виваженістю, толерантністю, здатністю консолідувати суспільство.


за матеріалами прес-служби Обласної організації Народної партії

Вернуться назад