Житомирська митниця ДФС перерахувала понад 520 млн. грн. до державного бюджету

Житомирська митниця ДФС перерахувала понад 520 млн. грн. до державного бюджету

25.04 15:42    
У січні-березні 2017 року Житомирська митниця ДФС перерахувала до державного бюджету податків та зборів у сумі 524,8 млн. грн.

За результатами контролю за правильністю визначення митної вартості, коду товару та країни походження до бюджету додатково перераховано 12,1 млн. грн. Найбільшого росту надходжень митних платежів досягнуто при митному оформленні:

- сировинних товарів 368,8 млн. грн. (13,6 млн. $), загальна вага імпорту яких склала 46,2 тис. тонн. Найбільший відсоток в обсягах імпорту за вартісними показниками займають наступні товари: бітум, олива моторна, кокс, портландцемент;

- готової продукції на загальну суму 1738,8 млн. грн. (64,2 млн. $), загальна вага імпорту склала 57 тис. тон. Найбільший відсоток в обсягах імпорту за вартісними показниками займають наступні товари: добрива, вагони, відходи з пластмаси, машини сільськогосподарські.

Нагадаємо, що завдяки перевиконання Житомирською митницею ДФС плану митних надходжень до бюджету, в березні забезпечено 20 млн. грн. на розвиток автомобільних доріг загального користування Житомирської області. Це передбачено Порядком спрямування 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів, визначених у розписі державного бюджету за загальним фондом, до спеціальних фондів обласних бюджетів та бюджету м. Києва, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 року №726 зі змінами.

На обліку у Житомирській митниці ДФС перебуває 2616 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Одним із завдань митниці є реалізація механізму спрощення процедур, інформації, документації та часу, який витрачається на виконання митних та інших формальностей для суб’єктів.

Сьогодні, в умовах сприяння та налагодження партнерства між митницею та суб’єктами за допомогою прозорих та ефективних процедур, актуальним залишається завдання митниці щодо забезпечення ефективності контролю руху товарів та забезпечення в такий спосіб безпеки інтересів держави і наповнення державного бюджету.

Забезпечуючи ефективний митний контроль, пов’язаний із системою динамічного планування надходжень до державного бюджету, за три місяці оформлено 23 023 митні декларації та надано 884 картки відмови, майже 4 % від загальної кількості оформлених митних декларацій. Необхідно також зазначити, що у картки відмови, вносяться причини відмови із зазначенням норм законодавства, які не дотримано, наводяться роз’яснення щодо вимог, виконання яких забезпечує можливість прийняття митної декларації, митного оформлення, випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення. Крім того, у всіх рішеннях про відмову зазначена інформація про порядок його оскарження, відповідно до глави 4 Митного кодексу України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:14
Прихильнику НЗФ та засобів диверсії повідомлено про під ...
Сьогодні 17:15
Надання неправомірної вигоди – кримінальна відповідальн ...
Сьогодні 16:16
Пам’яті героїв-прикордонників присвячується
Сьогодні 11:56
ДБР затримало працівника Державної податкової служби у ...
Сьогодні 11:42
Киевские спасатели ликвидировали пожар в квартире
Сьогодні 11:26
Держпідтримка-2020: Аграріям компенсовано близько 716 м ...
Сьогодні 11:23
Сергій Марченко: Майже за тиждень роботи ПРРО фіскалізо ...
Сьогодні 11:20
Максим Степанов на Львівщині: Місцева влада повинна акт ...
Сьогодні 11:17
Максим Степанов: МОЗ забезпечить державне фінансування ...
Сьогодні 11:14
Міністр Кабінету Міністрів України провів нараду з пред ...
04 серпня 13:28
На Житомирщині до 6 років за гратами засуджено командир ...
04 серпня 11:21
Житомирянин потрапив на гачок Інтернет-шахрая
03 серпня 17:38
У Житомирі СБУ викрила на корупції посадовця Державної ...
03 серпня 12:08
Інспектор відділу протидії кіберзлочинам Житомирщини по ...
03 серпня 10:39
Військовий та його дружина постануть перед судом за те, ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення