DataLife Engine > Економіка > Житомирська ОДА продовжує приймати заявки від жителів області для компенсації установок доїння

Житомирська ОДА продовжує приймати заявки від жителів області для компенсації установок доїння


25.09. Разместил: yuriy
До 5 грудня 2017 року домогосподарства області, які утримують 3 і більше корів, можуть подати заявку для отримання відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння. На розгляді комісії вже знаходиться 147 пакетів документів, з яких 82 заявки подали жителі Любарського району.

Про це інформує управління агропромислового розвитку ОДА.

"До 5 грудня цього року господарства населення Житомирщини можуть подати заявки та документи для отримання компенсації вартості закуплених установок індивідуального доїння. Зі 147 заявок найбільше – 82 пакети документів – подали жителі Любарського району", – йдеться у повідомленні.

Також комісія отримала 14 пакетів документів від господарств населення Новоград-Волинського району, 13 – від Овруцького, 12 – від Чуднівського, 9 – від Ружинського. По одній заявці подано від Житомирського, Малинського, Коростенського, Баранівського району.

Програма відшкодування вартості закуплених установок спрямована, щоб полегшити процес доїння корів та зменшити витрати ручної праці населення. Також доїльні апарати забезпечують відсутність контактів рук із тваринами та молоком, що є умовою для європейських стандартів якості молочної продукції.

Всі, хто бажає отримати компенсацію з обласного бюджету на установку доїння, може подати документи триває до 5 грудня 2017 року. Господарствам відшкодують вартість придбаної установки у сумі, рівній вартості придбання, але не більше 7000 грн за одиницю. Отримати таку компенсацію господарство населення має право один раз на 5 років. З початку прийому заявок у вересні щоденно жителі області подають до 20 пакетів документів, аби отримати компенсацію з обласного бюджету.

Перелік необхідних документів:

Заявка.
Довідка про відкриття поточного рахунку.
Акт про передачу-продаж-закупівлю племінних тварин.
Копії племінних свідоцтв (завірений підписом та печаткою секретаріату сільської, міської рад або територіальної громади).
Платіжний документ на племінну тварину (накладна, квитанція, прибутковий касовий ордер, що підтверджує сплату).
Копія паспорта особи та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків.
Довідка з сільської, селищної, міської рад або територіальної громади, яка засвідчує наявність трьох і більше корів і придбану у племінних заводах, племінних репродукторах племінну телицю, нетелей або корову молочного, м’ясо-молочного напрямків продуктивності.
Копії паспортів корів та ветеринарних карток до них.
Письмове зобов’язання про збереження племінних тварин протягом поточного та двох наступних років.

За детальною інформацію про отримання дотації звертатись до управління агропромислового розвитку ОДА за адресою: майдан ім. С.П. Корольова, 3/14, телефон: (0412) 47-47-50.

Вернуться назад