DataLife Engine > Економіка > Фахівці землевпорядної служби Житомирщини опрацювали понад 86 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

Фахівці землевпорядної служби Житомирщини опрацювали понад 86 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру


31.08. Разместил: yuriy
Від початку 2018 року державні кадастрові реєстратори Житомирської області опрацювали 86 159 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

Найчастіше громадяни звертаються із заявами щодо реєстрації земельних ділянок та надання витягів із Державного земельного кадастру. Цього року землевпорядники зареєстрували 41 591 земельну ділянку та видали 23 837 витягів з Державного земельного кадастру.

Найбільшу кількість ділянок зареєстрували у Житомирському районі (4 851), а максимальну кількість витягів із кадастру видали в Овруцькому районі (2 284) Житомирської області.

Спеціалісти землевпорядної служби під час розгляду заяв перевіряють актуальність даних про земельні ділянки. Всі необхідні відомості вносяться до Державного земельного кадастру.

Довідково:
Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.
На Житомирщині надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин відбувається в 28 ЦНАПах. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру

Вернуться назад