DataLife Engine > Економіка > На Житомирщині на соціальні виплати спрямовано 1 млрд 790 млн грн єдиного соціального внеску

На Житомирщині на соціальні виплати спрямовано 1 млрд 790 млн грн єдиного соціального внеску


10.05. Разместил: yuriy
З початку року надходження з єдиного соціального внеску склали 1 млрд. 790 мільйонів гривень. У Головному управлінні фіскальної служби області відзначають, що у порівнянні із відповідним періодом минулого року темп росту відрахувань ЄСВ склав 20 відсотків, а у грошовому виразі перевищив досягнутий показник майже на 297 мільйонів гривень.

У квітні 2019 року забезпечено надходження 500,8 млн.грн ЄСВ, що на 24,3%, або на 98 млн.грн. перевищує показник квітня минулого року. Динаміка з надходжень є стабільно позитивною протягом чотирьох місяців цього року.

Своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальний захист на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати.

Головне управління ДФС у Житомирській області й надалі контролюватиме дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам з метою виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальних допомог.

Вернуться назад