DataLife Engine > Економіка > На Житомирщині під час аукціону вартість орендної плати за земельну ділянку зросла до 460% від нормативної грошової оцінки

На Житомирщині під час аукціону вартість орендної плати за земельну ділянку зросла до 460% від нормативної грошової оцінки


27.06. Разместил: yuriy
21 червня на електронному майданчику ДП «СЕТАМ» відбувся земельний аукціон, організований Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області, під час якого аграрій придбав право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності площею 45,7087 га.

Земельна ділянка розташована на території Невгодівської сільської ради Овруцького району та призначена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Стартовий розмір річної орендної плати становив 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, або 4 344,44 грн. В результаті конкурентної боротьби між інвесторами розмір річної плати за користування земельною ділянкою зріс до рекордних у Житомирській області 460,51% від нормативної грошової оцінки та становив 250 084,52 грн.

Кошти щорічно надходитимуть до бюджету сільської ради та можуть бути використані на реалізацію соціальних програм.

Вернуться назад