DataLife Engine > Економіка > Місцеві бюджети Житомирщини отримали від малого бізнесу 383 мільйони гривень єдиного податку

Місцеві бюджети Житомирщини отримали від малого бізнесу 383 мільйони гривень єдиного податку


23.06. Разместил: yuriy
За п’ять місяців цього року до місцевих бюджетів від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 383 мільйони гривень єдиного податку. У травні вказаною категорією платників сплачено 85,7 млн гривень.

Місцеві громади отримали у своє розпорядження на 27 млн.грн. більше надходжень єдиного податку, порівняно з відповідним періодом минулого року. Завдання по наповненню місцевих бюджетів виконано на 102,2 відсотків, додатково до плану надійшло понад 8,3 мільйонів гривень.

Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи - підприємці, які сплатили 296,3 мільйонів гривень, юридичні особи - спрощенці - 45 млн.грн. та сільськогосподарські товаровиробники - 41,7 млн.грн. гривень єдиного податку.

У Головному управлінні ДПС у Житомирській області відзначають, що сумлінно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим платники забезпечують життєдіяльність територіальних громад.

Вернуться назад