DataLife Engine > Економіка > На розвиток територіальних громад Житомирщини надійшло понад 4,4 мільярди гривень податкових платежів

На розвиток територіальних громад Житомирщини надійшло понад 4,4 мільярди гривень податкових платежів


05.08. Разместил: yuriy
За повідомленням начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Костянтина Гавриша з початку року у розпорядження місцевих громад Житомирської області платниками податків спрямовано 4 мільярди 471,9 мільйонів гривень, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 18,2 відсотків, або на 687 мільйонів гривень.

Костянтин Гавриш відмітив, що найбільшою питомою вагою, а це майже 69 відсотків, у формуванні місцевих бюджетів Житомирщини залишається податок на доходи фізичних осіб, який сплачено у сумі 3 мільярди 73,6 мільйони гривень. Темп росту ПДФО до відповідного періоду минулого року забезпечено на рівні 20,6 відсотків, що в абсолютній сумі становить понад 525,7 мільйонів гривень.

Представниками малого бізнесу, а це: фізичні особи - підприємці, які сплатили 457,4 мільйони гривень, юридичні особи - спрощенці – 60,9 мільйони гривень та сільськогосподарські товаровиробники – 57,6 мільйонів гривень єдиного податку.

Також, серед бюджетоформуючих податків - земельний податок та орендна плата, які надійшли від платників у сумі 413,3 мільйони гривень. Суттєві надходження від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, зокрема платниками забезпечено в сумі 90,9 мільйони гривень, та акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 105,7 мільйонів гривень.

Вернуться назад