Житомирський обласний військовий комісаріат визнано кращим. ФОТО
28.12 10:04    
Як стало відомо Інтернет-порталу Рупор Житомира, у Київському міському військовому комісаріаті 24 грудня відбулася нарада з підбиття підсумків діяльності Територіального управління “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України за 2009 навчальний рік та постановки завдань на наступний рік. Про це інформує прес-служба Міноборони.

До заходу, який проходив під безпосереднім керівництвом начальника Територіального управління “Північ” Сухопутних військ ЗС України генерал-майора Анатолія Сиротенка, були залучені офіцери штабу управління, обласні та районні комісари військових комісаріатів, начальники територіальних центрів комплектування підпорядкованих Територіальному управлінню “Північ”, а також представники Командування Сухопутних військ ЗС України.

Розпочинаючи зібрання, начальник Територіального управління “Північ” генерал-майор Анатолій Сиротенко наголосив на необхідності уважно проаналізувати реальний стан справ, готовність військових комісаріатів і військових частин безпосереднього підпорядкування до виконання завдань за призначенням, хід удосконалення бойової та мобілізаційної готовності, а також стан військової дисципліни та правопорядку у 2009 навчальному році.

В ході засідання перед його учасниками також виступили начальник штабу – перший заступник начальника Територіального управління “Північ” полковник Сергій Полтавець, заступник начальника Територіального управління “Північ” з виховної та соціально-психологічної роботи полковник Станіслав Гончар, начальник центру організаційно-мобілізаційного – заступник начальника управління полковник Юрій Койдан, начальник центру особового складу управління полковник Сергій Чубич та начальник центру оперативного та територіальної оборони штабу управління полковник Костянтин Кайдаш.

Слід зауважити, що під час підбиття підсумків велику увагу було зосереджено на виконанні Плану призову на строкову військову службу та Перспективного плану комплектування частин військовослужбовцями служби за контрактом у поточному році.

Зокрема, начальник центру особового складу полковник Сергій Чубич поінформував присутніх, що в ході весняної та осінньої призовних кампаній у 2009 році до лав української армії військовими комісаріатами Територіального управління “Північ” було призвано 15 тисяч 278 осіб.

– Стосовно виконання Перспективного плану комплектування частин військовослужбовцями служби за контрактом, то загалом з початку року Територіальними центрами комплектування Територіального управління “Північ” на військову службу за контрактом відібрано понад 1 тисячу 500 громадян України, – зазначив офіцер.

У свою чергу, начальник штабу – перший заступник начальника Територіального управління “Північ” полковник Сергій Полтавець довів присутнім інформацію щодо стану командирської підготовки та служби військ, питань бойової та мобілізаційної готовності, виконання заходів ведення територіальної оборони в межах відповідальності органу військового управління.

Керівник заходу генерал-майор Анатолій Сиротенко акцентував увагу на підтриманні належного стану військової дисципліни та правопорядку у військових комісаріатах та частинах безпосереднього підпорядкування.

– Робота з підвищення рівня військової дисципліни та правопорядку у наступному році повинна стати пріоритетним напрямком діяльності всіх посадових осіб Територіального управління “Північ”, – наголосив генерал-майор Анатолій Сиротенко.

У свою чергу, присутній на нараді начальник управління оборонного планування – заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Володимир Талалай визначив основні вимоги Командування Сухопутних військ щодо виконання завдань у 2010 році. Він також висловив упевненість, що особовий склад Територіального управління “Північ” завдяки наполегливості, розумній ініціативі усіх начальників виконає усі поставлені завдання.

На завершення наради начальник Територіального управління “Північ” поставив підлеглим завдання на 2009 рік, а також за високі показники у роботі вручив кубки та грамоти кращим підпорядкованим колективам і офіцерам.

Так, за станом бойової та мобілізаційної готовності, рівнем командирської підготовки та військової дисципліни у 2009 році серед обласних військових комісаріатів кращим визнано колектив Житомирського обласного військового комісаріату, яким керує полковник Микола Залесський.

Серед позарозрядних районних та міських військкоматів перше місце посів Дніпровський районний військовий комісаріат у місті Києві, який очолює полковник Володимир Кидонь.

Серед районних та міських військових комісаріатів 1-го розряду кращим визнано Бердичівський

об’єднаний міський військкомат Житомирської області, де комісаром підполковник Олег Корнієнко.

Кращими серед районних та міських військових комісаріатів 2-го розряду (комплектуючих) стали Миргородський об’єднаний міський військовий комісаріат Полтавської області, а 2-го та 3-го розряду (не комплектуючих) – Городнянський райвійськкомат, що на Чернігівщині.

Житомирський обласний військовий комісаріат визнано кращим. ФОТО


Житомирський обласний військовий комісаріат визнано кращим. ФОТО


Житомирський обласний військовий комісаріат визнано кращим. ФОТО


Житомирський обласний військовий комісаріат визнано кращим. ФОТО


Житомирський обласний військовий комісаріат визнано кращим. ФОТО


Житомирський обласний військовий комісаріат визнано кращим. ФОТО

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 20:25
В Киеве задержан сутенер с Луганщины
Сьогодні 18:58
В Киеве террорист совершил вооруженное нападение на жен ...
Сьогодні 18:46
СБУ разоблачила преступную группировку, похищала оружие ...
Сьогодні 17:24
Военной прокуратурой направлено в суд обвинительный акт ...
Сьогодні 15:16
В Кировограде правоохранители разоблачили наркопритон
Сьогодні 20:29
В Хмельницком обнаружили аптеку, где продавали наркосод ...
Сьогодні 20:27
В Киеве жестоко избили волонтера
Сьогодні 20:26
На Буковине общество незаконно получило из бюджета почт ...
Сьогодні 20:22
Конструктор лего помогает детям в игровой форме развива ...
Сьогодні 17:12
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области четве ...
Вчора 14:28
Житомирянка організувала в Києві елітний «секс-картель» ...
23 травня 17:46
В центрі Житомира в кафе застрелили чоловіка
19 травня 21:21
«Жити по-новому» прийшло до Житомира: Або «бій» за конд ...
17 травня 14:23
Житомир: Програв Аваков - програє й Сухомлин
16 травня 18:10
Єгор Соболєв: Ліси Київщини і Житомирщини досі орендуют ...
Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення
Яндекс.Метрика