DataLife Engine > Фоторепортажи > Дебютний матч МФК «Житомир» проти ФК «Малинськ» в аматорах зібрав рекордну кількість вболівальників

25.04. Разместил: yuriy
В суботу, 23 квітня, в Житомирі відбувся дебют МФК "Житомир" в аматорському чемпіонаті України. Матч проти ФК "Малинськ" з Рівненщини зібрав на стадіоні спартак рекордну кількість відвідувачів - 2500 чоловік. Не всім вистачило місця на трибунах. Люди стояли навколо поля і навіть на дахах прилеглих будинків.

На жаль, МФК "Житомир" поступився більш досвідченому супернику, але сезон лише починається і команда має час, щоб провести роботу над помилками. В будь-якому разі в місто повернувся великий футбол, а вболівальники безсумнівно отримали купу емоцій вболіваючи за свою команду.

Чемпіонат України з футболу серед аматорів, 1 тур
23.04. Житомир, стадіон "Спартак", 2500 глядачів

МФК "Житомир" – ФК "Малинськ" – 1:3 (0:2)
Голи: Марченко (90+1) – Брикса (18), Назарчук (42), Рибковський (72)

МФК "Житомир": Міхєєв Дмитро, Куделькін Дмитро (25, Богуцький Дмитро), Праслов Володимир, Єлісєєв Олександр, Зайнчковський Максим, Омельянчук Микита, Слюсар Сергій, Гусак Роман, Борисюк Володимир (80, Марченко Богдан), Вакула Дмитро, Федоренко Микола.

ФК "Малинськ": Ярмощук Олександр (90, Балаушко Юрій), Гергелюк Олександр, Назаренко Демян, Мельничук Тарас (73, Мичко Олександр), Сахнюк Андрій (90, Сачук Вадим), Ситник Дмитро (82, Царьов Вадим), Назарчук Олександр (87, Єфімчук Сергій), Савицький Роман (78, Сондак Юрій), Федосенко Юрій, Рибковський Павло, Брикса Віталій (84, Онищук Анатолій).

Попередження: Зайнчковський Максим (62), Праслов Володимир(65), Гусак Роман (82) - Павло Рибковський (45), Назарчук Олександр (55), Ситник Дмитро (59), Гергелюк Олександр (65), Савицький Роман (71)

Гра розпочалася без традиційної розвідки. А вже на 18 хвилині гравець ФК "Малинськ" скористався грубою помилкою захисників МФК "Житомир" і головою відкрив рахунок. Житомиряни спробували відігратися і створили декілька небезпечних моментів, але воротар гостей врятував свою команду.

До середини тайму гра вирівнялася, але на 42 хвилині гостям вдається забити другий гол у ворота житомирян.

Після відпочинку житомирські футболісти практично на рівних грали з суперниками, але гравцям "Малинська" поступово вдалося отримати позиційну перевагу і на 73 хвилині забити третій гол.

Заключні хвилини пройшли вже за переваги житомирян, які аж ніяк не бажали програвати із "сухим" рахунком. І вже в доданий арбітром час Богдан Марченко зумів красиво забити єдиний м'яч у ворота суперників - 1:3!

До речі, в іншому матчі групи 1 "Гірник" з львівщини вдома розгромив іншого новачка в аматорах, ФК "Луцьк" з рахунком 7:0.

Таким чином після першого туру в групі 1 лідирують "Гірник" і "Малинськ". МФК "Житомир" - на третій позиції.

Наступну гру в аматорах МФК "Житомир" проведе знову в Житомирі. Матч відбудеться в суботу, 30 квітня, на стадіоні "Спартак". Суперником наших футболістів стане чинний володар аматорського кубку, команда "Гірник" із Львівщини.

Ігри МФК "Житомир" відбуваються за підтримки Генерального партнера команди - мережі АЗС UPG

Чемпіонат України серед аматорів 2016

23 квітня (субота) – 24 квітня (неділя)

ГРУПА 1
І тур

МФК "Житомир" – ФК "Малинськ" (Рівненська обл.) – 1:3 (0:2)
17:00. Стадіон "Спартак" (Житомир). 2500 глядачів

"Гірник" (Соснівка Львівської обл.) – ФК "Луцьк" – 7:0 (4:0)
17:00. Стадіон "Шкільний" (Соснівка). 440 глядачів
Голи: Хмизов (10, 20), Сень (22), Данилюк (38), Богданов (49), Дева (57), Кузьміч (65)
Нереалізований пенальті: Богданов (49 - Гірник)

Післяматчеві коментарі:

Тренер ФК "Малинськ" Олександр Цюх:
- Гра була на зустрічних курсах. Може, дещо краще володіли м'ячем ми і заслужено після першого тайму перемагали. В другому тайму була гра більш на утримання результату. нам вдалося це зробити. Ми ще третій м'яч забили, хоча й пропустили під кінець. МФК "Житомир" - хороший суперник і ми дуже були раді грати у вас в Житомирі. Кількість вболівальників просто вразила. Їх було просто неймовірно багато.

Тренер МФК "Житомир" Сергій Гвоздь:
- Є проблеми із зіграністю. Це видно і по моменту з першим пропущеним м'ячем. І на початку другого тайму могли забивати. Тоді гра могла скластися зовсім по іншому. Але хлопці старалися і їм за це вдячний. Хочу подякувати також вболівальників. Підтримка трибун була просто шаленою. Ніхто навіть не чекав, що прийде стільки людей. Саме завдяки вболівальникам ми боролися до останнього і навіть змогли забити м'яч. Тепер головне, аби до наступної гри відновилися травмовані сьогодні футболісти. Це наші ключові гравці. Будемо працювати далі.