Степан Кубів: Товарообіг між Україною та Японією зріс майже на 40%

26.07 23:13    
Про розвиток подальшого співробітництва між Японією та Україною йшлося на зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з Парламентським віце-міністром освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії Тайдо Таносе, 26 липня 2017 року.
Степан Кубів відзначив позитивну динаміку взаємної торгівлі між Україною та Японією. Він зауважив, що товарообіг Україна - Японія з початку року суттєво збільшився і за 4 місяці 2017 року зріс на 40% порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

Степан Кубів наголосив, що рік Японії в Україні позначається багатьма іншими позитивними українсько-японськими проектами.

Він також зауважив, що уже у серпні розпочнуться переговори Японського агентства міжнародного співробітництва “Джайка” щодо відкриття офісу агентства в Україні.

«Це, безперечно, засвідчує неодмінний успіх України та позитивні результати реформ, які ми проводимо”, - наголосив Степан Кубів.
Він також додав, що важливим вектором співпраці Україна-Японія є робота Спільного комітету з питань співробітництва у сфері поліпшення аварійного реагування на надзвичайні ситуації на АЕС*.

“Спільні зусилля Мінекономрозвитку, МЗС, Мінекології, Міносвіти та Держагентства [з управління зоною відчуження] та колег з Японії дозволять провести унікальне дослідження на території Чорнобильської зони, як унікальної екологічної лабораторії» - зазначив Степан Кубів.

Він додав, що праця українсько-японських експертів дозволить запобігати майбутнім ядерним катастрофам, знизити шкідливий вплив на екологію та живі організми у зонах, які зазнали радіоактивного забруднення, сприятиме подоланню негативних наслідків такого забруднення. А також дозволить використання результатів спільних досліджень для перетворення забруднених територій на безпечні.

*Основними цілями проекту «Покращення радіаційного контролю навколишнього середовища та законодавчої бази в Україні для екологічної реабілітації радіоактивно забруднених територій» є посилення технічного рівня радіаційного контролю і законодавчої бази в Україні для екологічного відновлення радіоактивно забруднених територій, забезпечення моніторингу та моделювання з метою здійснення нового районування зони відчуження. Проект фінансується і управляється двома державними відомствами Японії: Японським науково-технічним агентством JST та Японським агентством міжнародного співробітництва JICA

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 11:36
У Миколаєві ДБР встановлює обставини вибухів через які ...
Сьогодні 11:34
8 тис євро за незаконний перетин кордону - Львівські по ...
Сьогодні 10:48
У березні підприємці отримали 1 037 кредитів на 3,9 млр ...
Сьогодні 10:48
Стрілець: Німеччина – надійний партнер України
Сьогодні 10:02
СБУ затримала «крота» фсб, який коригував ракетні удари ...
Вчора 23:42
Віталій Коваль провів зустріч з представником Міністерс ...
Вчора 23:40
Басалаєва: Україна потребує від європейських партнерів ...
Вчора 23:38
Верховний Суд підтвердив законність висновків аудиторів ...
Вчора 23:36
За зловживання зі збитками 1,5 млн грн судитимуть ексза ...
Вчора 23:34
Три лікарні у Львові, Тернополі та польському Кросно ро ...
23 квітня 12:01
На Житомирщині адвокатеса за 30 тис дол «гарантувала» п ...
16 квітня 15:58
Трагедія у Житомирі: Під час вивантаження відходів у ку ...
15 квітня 17:28
Прокуратура Житомирщини: арештований товар на майже 800 ...
15 квітня 14:32
ДБР затримало керівника заповідника з Житомирщини
15 квітня 13:32
«Відзначив» свій 17-й день народження жорстоким вбивств ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення