Відбулась зустріч делегацій Міністерства оборони України та Посольства Великої Британії в Україні

31.07 23:09    
Сьогодні, 31 липня, у Києві за дорученням Міністра оборони України відбулась зустріч делегації Міністерства оборони України на чолі із заступником Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенантом Анатолієм Петренком з делегацією Посольства Великої Британії в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні пані Джудіт Гоф.

У ході зустрічі були обговорені актуальні питання співпраці між оборонними відомствами України та Великої Британії. Українській делегації була представлена пані Лінда Сміт, яка призначена спеціальним радником від Великої Британії при Міністерстві оборони України та замінила на цій посаді пана Філа Джонса.

Головна увага у ході зустрічі була приділена стану та перспективам реформування Збройних Сил України, підготовці до проведення оборонного огляду з метою визначення перспективної моделі Збройних Сил України після 2020 року та можливостям залучення подальшої підтримки британської сторони.

Сторони також обговорили питання розбудови нової системи військової освіти за стандартами НАТО, спрямованої на підготовку висококваліфікованих офіцерів – сучасних військових лідерів, впровадження ефективної кадрової політики, розвиток системи внутрішнього аудиту.

Українською стороною було відмічено вагомість внеску Великої Британії у розвиток спроможностей Збройних Сил України, проведення оборонної реформи та підвищення обороноздатності держави.

Голова української делегації наголосив на важливості розширення присутності в Україні британських інструкторів в рамках операції “Орбітал” та необхідності переходу до підготовки на оперативному рівні.

Сторони обговорили стан та перспективи поглиблення воєнно-політичного діалогу, у тому числі питання організації візиту в Україну Державного секретаря з питань оборони Великої Британії у вересні 2018 року та візиту Міністра оборони України до Великої Британії у листопаді.

Британською стороною був відзначений значний прогрес у впровадженні оборонної реформи в Україні та підтверджена готовність до подальшого розвитку двостороннього співробітництва та надання допомоги за всіма узгодженими напрямами.

На завершення зустрічі заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко привітав новопризначеного спеціального радника від Великої Британії пані Лінду Сміт з офіційним початком роботи в Міністерстві оборони України.

Також заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції від імені Міністра оборони України висловив пану Філу Джонсу подяку за багаторічну допомогу у впровадженні оборонної реформи та вручив відзнаку “За сприяння Збройним Силам України”.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:08
На Луганщині прикордонники виявили порушників правил ка ...
Сьогодні 18:33
На Донеччині прикордонники виявили схованку з гранатами ...
Сьогодні 18:08
12,76 млн грн сплачено порушниками митного законодавств ...
Сьогодні 17:22
Пасажиропотік менше, а порушень – більше
Сьогодні 17:11
Київська митниця вилучила машинки для перманентного мак ...
Сьогодні 12:33
У 2020 році СБУ нейтралізувала 600 кібератак і викрила ...
Сьогодні 12:30
Проведено державний фінансовий аудит використання кошті ...
Сьогодні 12:27
Прем’єр-міністр: Україна є невід’ємною частиною реаліза ...
Сьогодні 12:24
В Уряді представили пріоритети у головних сферах «Європ ...
Сьогодні 12:21
Ольга Стефанішина: Україна приєднується до європейських ...
Сьогодні 13:58
Поліція Житомирщини розпочала службову перевірку за фак ...
Сьогодні 11:35
У столиці двоє п'яних молодиків з Житомирщини намагали ...
Сьогодні 11:13
Житомирянка «подарувала» шахраєві, який представився кі ...
18 січня 10:50
Житомирянин, який намагався підкупити начальника відділ ...
18 січня 09:53
У Житомирі поліцейські встановили групу парубків-нападн ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення