На Полтавщині учасникам містобудівного процесу розповіли про нові можливості е-сервісів у будівництві

09.08 19:44    
7 серпня на регіональній нараді у Полтаві обговорили актуальні питання здійснення державного архітектурно-будівельного нагляду за діяльністю уповноважених органів містобудування та архітектури, а також нові можливості електронних послуг у сфері будівництва.

У спілкуванні взяли участь заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло, заступник директора департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Ірина Особік, директор Департаменту ДАБІ у Полтавській області Олена Морозова, начальник відділу по роботі з дозвільними документами департаменту ДАБІ у Полтавській області Яна Перцева, представники уповноважених органів містобудування та архітектури і новоутворених органів держархбудконтролю.

Основними порушеннями в діяльності уповноважених органів містобудування та архітектури є недотримання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки та Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

«Відсутність містобудівної документації на місцевому рівні, зокрема генерального або детального плану, є підставою для скасування рішення про видачу будівельного паспорта і містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки», – зазначила директор департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області Олена Морозова.

Вона також додала, що у зв’язку з законодавчими змінами від червня 2017 року при скасуванні містобудівних умов та обмежень і будівельних паспортів одночасно скасовуються й дозвільні документи на будівництво. Як наслідок, замовники будівництва втрачають право на виконання будівельних робіт.

Крім того, учасників заходу поінформували про нову автоматизовану електронну послугу з подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт на підставі будівельного паспорта. Послуга є повністю автоматичною та надається без втручання посадової особи органів держархбудконтролю.

«Достатньо зайти за електронною адресою e-dabi.gov.ua і заповнити відповідну форму, – повідомила начальник відділу по роботі з дозвільними документами департаменту ДАБІ у Полтавській області Яна Перцева. – Реєстрація здійснюється протягом кількох хвилин, а на електронну адресу замовника будівництва приходить реєстраційний номер повідомлення про початок виконання будівельних робіт».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:28
22 березня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзд ...
Сьогодні 18:09
На території України проходять цільові профілактичні за ...
Сьогодні 17:29
Понад 20 тисяч пачок прихованих сигарет прикордонники в ...
Сьогодні 15:24
Військовою прокуратурою викрито колишнього військовослу ...
Сьогодні 13:32
СБУ изъяла военные средства поражения в Виннице
Сьогодні 19:15
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вы ...
Сьогодні 11:34
Харківські аудитори з початку 2019 року відшкодували вт ...
Сьогодні 11:29
Ліквідовано канал контрабанди в Україну психотропних за ...
Сьогодні 11:23
Ігор Жданов: Водно-спортивний комплекс у Коломиї буде в ...
Сьогодні 11:17
Профільний комітет ВРУ визнав задовільною роботу Мінмол ...
Вчора 08:44
Житомирянка постачала цукерки з амфетаміном в СІЗО Іван ...
20 березня 09:57
У Житомирі затримали чоловіка, засудженого за спричинен ...
20 березня 08:44
На Київщині поліцейський застосував табельну зброю, щоб ...
13 березня 17:13
У Житомирі затримано чоловіка, який у залі суду погрожу ...
11 березня 10:48
На Житомирщині дві моторошні ДТП з пішоходами, які рапт ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення