В Адміністрації Держприкордонслужби відбулася нарада з нагоди початку нового навчального року

03.09 15:22    
У ході наради відмічалося, що Державна прикордонна служба України продовжує послідовно реформуватися, і в цьому напрямку триває робота над приведення навчальних закладів відомства до кращих міжнародних стандартів.

У навчальних закладах Державної прикордонної служби України, зокрема в Національній академії ім. Богдана Хмельницького, Головному центрі підготовки особового складу ім. генерал-майора Ігоря Момота, Кінологічному навчальному центрі, Навчально-тренувальному загоні морської охорони розпочався новий навчальний рік та пройшли відповідні урочисті заходи.

Зауважимо, що тільки в Національну академію Державної прикордонної служби цьогоріч поступило 370 осіб - випускників загальноосвітніх навчальних закладів та військовослужбовців за контрактом, а це на 20% осіб більше, ніж минулого року. Також зазначимо, що така кількість першокурсників стала найбільшою за останні два десятки років.

Cьогодні з нагоди нового навчального року з керівниками навчальних закладів та регіональних управлінь Адміністрація Держприкордонслужби провела відеоселекторну нараду.

Заступник Голови Державної прикордонної служби України Олег Бляшенко привітав усіх з початком навчань та дав деякі настанови.

Він зауважив, що вперше в історії в прикордонному відомстві розпочалася підготовка офіцерів оперативно-стратегічного рівня. Для цього в Академії Держприкордонслужби створено кафедру, де введена спеціальність «Національна безпека (у сфері прикордонної діяльності)».

У ході наради відмічалося, що Державна прикордонна служба України продовжує послідовно реформуватися, і в цьому напрямку триває робота над приведенням навчальних закладів відомства до кращих міжнародних стандартів. При цьому глибина, якість і обсяг знань, які здобувають військовослужбовці – це національний капітал, що в подальшому продовжить захищати країну і забезпечить сталий розвиток нашої держави.

Окремо Олег Вікторович звернувся до педагогів та наставників. Він висловив впевненість, що саме їхній внесок у справу виховання патріотів Вітчизни буде сприяти подальшому розвитку національної української військової школи, вдосконаленню підготовки нового покоління захисників Батьківщини, які будуть якісно виконувати покладені на них завдання із захисту України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:51
У Луцьку пройшов навчально-методичний збір заступників ...
Сьогодні 17:51
На Луганщині та Чернігівщині охоронці кордону виявили д ...
Сьогодні 17:19
Іранець надав прикордонникам підроблений італійський па ...
Сьогодні 17:17
23 травня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Сьогодні 15:23
Завдання 39,8 млн грн збитків «Укрзалізниці»: про підоз ...
Сьогодні 11:58
В Днепре из-за действий частного нотариуса из собственн ...
Сьогодні 11:53
Більше 450 медиків і управлінців обговорили нові правил ...
Сьогодні 11:49
Органами прокуратуры Киевской области подан иск о взыск ...
Сьогодні 11:44
1000 атестатів вже видано енергоаудиторам для проведенн ...
Сьогодні 11:38
МТОТ: Адміністрація морських портів чорного моря Російс ...
20 травня 15:57
ТОП-посадовця, який вимагав «відкат» за будівельні робо ...
20 травня 08:40
Киянин та двоє мешканців Черкащини постраждали під час ...
18 травня 18:50
У Житомирі під вартою та цілодобовим домашнім арештом п ...
17 травня 21:48
Як столичні ТОП-керівники вимагали «відкат» за підписан ...
17 травня 18:59
В.о. Голови ДСЗУ викрито на отриманні 480 тис грн за пі ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення