У районі проведення ООС у Краматорську відбулася презентація оновленої газети «Український Донбас»

11.09 20:45    
11 вересня в Краматорську відбулася презентація оновленої газети «Український Донбас» – спеціального випуску Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія».

Представникам ЗМІ Донбасу анонсували видання та розповіли про його мету, завдання та інформаційну палітру офіцери прес-служби об’єднаних сил.

З початком проведення антитерористичної операції пріоритетною була і залишається необхідність інформаційного посилення та донесення правдивої інформації до мирних жителів на території Донецької та Луганської області. У зв’язку з цим зусиллями ЦДО МО України «Народна армія», з жовтня 2014 року по квітень 2018 року, безпосередньо в районі проведення АТО виходив щотижневий спеціальний випуск під назвою «Український Донбас».

Газета користувалась попитом серед місцевого населення, завдячуючи об’єктивності висвітлення подій в районі АТО та спростуванню фейкових повідомлень, поширюваних у виданнях терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР», а також засобах масової інформації РФ. Розповсюджувалася вона безкоштовно через органи військового управління та прес-офіцерів, підрозділи цивільно-військового співробітництва та інформаційне управління облдержадміністрацій Донецької та Луганської областей.

З метою подальшого утвердження українського інформаційного простору, забезпечення правдивою інформацією жителів Донбасу та з початком операції об’єднаних сил колектив «Народної армії» продовжив випуск газети «Український Донбас». Основна увага на сторінках газети приділяється новинам Уряду та регіону, відновленню інфраструктури населених пунктів регіону, взаємодії українських військових та місцевого населення, а також надається вичерпна інформація для переселенців. Акцент в кожному виданні робиться, перш за все, на розвінчанні фальшивих повідомлень російської пропаганди. Так, творча група видання збирає контраргументи і спростування проти конкретної перекрученої (фейкової) інформації та правдиво розповідає про події, що відбуваються в Україні.

Варто зазначити, що це не єдиний інформаційний проект газети Міністерства оборони України «Народна армія». Так, починаючи з листопада 2014 року, за підтримки Міністерства інформаційної політики для жителів Донецької та Луганської областей творчий колектив військового видання випускає газети «Спецвыпуск для жителей Донбасса» (з 2015 року під назвою «Донецкая правда») та «Крымское слово». Загалом за 2014-2016 рр. вийшло 77 номерів газети для жителів Донбасу загальним накладом понад 3 млн екземплярів. Та за 2016 рік вийшло 20 номерів газети «Крымское слово» загальним накладом більше 30 тисяч.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:03
22 серпня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Сьогодні 17:45
Прикордонники продовжують затримувати контрабандні сига ...
Сьогодні 17:34
Спробу переправити через кордон з Росії парашути прикор ...
Сьогодні 17:00
60 000 пачок сигарет на 2,7 мільйона гривень прикордонн ...
Сьогодні 16:46
Громадяни Китаю замість подушок везли чотири валізи бур ...
Сьогодні 10:37
Завдяки генерації енергії із сміття Україна може заміщу ...
Сьогодні 10:33
Радіоточки в нових квартирах більше не передбачатимуть ...
Сьогодні 10:28
Аудитори Рівненщини протягом січня - липня 2019 року за ...
Сьогодні 10:24
Спробу переправити через кордон з Росії парашути прикор ...
Сьогодні 10:19
Уряд затвердив Положення про Державну службу України з ...
Вчора 12:12
В центрі Житомира молодик травмував двох поліцейських
Вчора 10:50
У Житомирі затримали дівчину, яка намагалась отримати к ...
Вчора 10:06
У Житомирі 12-річна дівчинка травмувалася на залізнични ...
Вчора 08:10
23-річний житомирянин викрав у Вінниці автомобіль
20 серпня 21:43
На Житомирщині взяли під варту іноземця, підозрюваного ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення