У районі проведення ООС у Краматорську відбулася презентація оновленої газети «Український Донбас»

11.09 20:45    
11 вересня в Краматорську відбулася презентація оновленої газети «Український Донбас» – спеціального випуску Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія».

Представникам ЗМІ Донбасу анонсували видання та розповіли про його мету, завдання та інформаційну палітру офіцери прес-служби об’єднаних сил.

З початком проведення антитерористичної операції пріоритетною була і залишається необхідність інформаційного посилення та донесення правдивої інформації до мирних жителів на території Донецької та Луганської області. У зв’язку з цим зусиллями ЦДО МО України «Народна армія», з жовтня 2014 року по квітень 2018 року, безпосередньо в районі проведення АТО виходив щотижневий спеціальний випуск під назвою «Український Донбас».

Газета користувалась попитом серед місцевого населення, завдячуючи об’єктивності висвітлення подій в районі АТО та спростуванню фейкових повідомлень, поширюваних у виданнях терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР», а також засобах масової інформації РФ. Розповсюджувалася вона безкоштовно через органи військового управління та прес-офіцерів, підрозділи цивільно-військового співробітництва та інформаційне управління облдержадміністрацій Донецької та Луганської областей.

З метою подальшого утвердження українського інформаційного простору, забезпечення правдивою інформацією жителів Донбасу та з початком операції об’єднаних сил колектив «Народної армії» продовжив випуск газети «Український Донбас». Основна увага на сторінках газети приділяється новинам Уряду та регіону, відновленню інфраструктури населених пунктів регіону, взаємодії українських військових та місцевого населення, а також надається вичерпна інформація для переселенців. Акцент в кожному виданні робиться, перш за все, на розвінчанні фальшивих повідомлень російської пропаганди. Так, творча група видання збирає контраргументи і спростування проти конкретної перекрученої (фейкової) інформації та правдиво розповідає про події, що відбуваються в Україні.

Варто зазначити, що це не єдиний інформаційний проект газети Міністерства оборони України «Народна армія». Так, починаючи з листопада 2014 року, за підтримки Міністерства інформаційної політики для жителів Донецької та Луганської областей творчий колектив військового видання випускає газети «Спецвыпуск для жителей Донбасса» (з 2015 року під назвою «Донецкая правда») та «Крымское слово». Загалом за 2014-2016 рр. вийшло 77 номерів газети для жителів Донбасу загальним накладом понад 3 млн екземплярів. Та за 2016 рік вийшло 20 номерів газети «Крымское слово» загальним накладом більше 30 тисяч.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:33
Прикордонники стали на заваді незаконній порубці дерев
Сьогодні 17:56
В Держприкордонслужбі закінчився осінній призов на стро ...
Сьогодні 17:26
Офіцеру-наркодилеру повідомлено про підозру
Сьогодні 15:24
Киев: во время тушения пожара спасатели эвакуировали 5 ...
Сьогодні 12:35
Житомирская полиция расследует мошенничество, связанное ...
Сьогодні 18:05
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на ср ...
Сьогодні 17:53
Готуємо до оголошення нові концесійні конкурси, - Влади ...
Сьогодні 17:50
Євроконтроль ухвалив рішення про приєднання України до ...
Сьогодні 17:47
Підсумки тижня за результатами програми «Доступні креди ...
Сьогодні 17:44
Олег Немчінов: ЄС підтримує Україну у впровадженні рефо ...
Сьогодні 17:42
Мешканець Житомира організував умисне вбивство на замов ...
Сьогодні 14:32
Житомирянка переказала шахраям 15 тис грн, сподіваючись ...
Сьогодні 11:34
На Житомирщині судитимуть посадовця податкової, якого о ...
Сьогодні 10:35
Поліцейські припинили діяльність трьох гральних закладі ...
20 листопада 18:06
Житомир придбав захисний одяг для медичних працівників ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення