Реформування державного управління в Міненерговугілля виходить на новий рівень

06.02 21:57    
6 лютого в Міненерговугілля під головуванням державного секретаря Максима Немчинова проведено зустріч із представниками Представництва ЄС в Україні. Мова йшла про подальші кроки щодо впровадження пілотного проекту з реформування державного управління та ефективність та результати роботи директоратів.

Максим Немчинов зазначив, що реформування покликане забезпечити сталість роботи системи, політичну незалежність та інституційну пам’ять. Наразі Міненерговугілля працює над новою цільовою структурою, яка передбачає виконання функцій з формування та реалізації політики та операційну діяльність. Надалі Міненерговугілля позбудеться невластивих функцій, зокрема щодо управління об’єктами державної власності. Нова структура передбачає цілісну систему, яка повною мірою забезпечить виконання покладених на Міністерство завдань.

Максим Немчинов поінформував, що наразі працюють три директорати (Директорат енергетичних ринків, Директорат викопних видів палива та Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції), які вже мають успіхи і напрацювання. Усього проведено 88 конкурсів, за результатами яких відібрано 49 осіб з 1680 заявлених на конкурс. Така цифра заявок свідчить про високу зацікавленість у формуванні нової державної служби на засадах нового законодавства та європейських практик. Призначено 43 особи на посади фахівців з питань реформ. Триває робота щодо формування Директорату розвитку ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу. Державний секретар відзначив, що найскладніше відібрати керівників експертних груп з огляду на високі вимоги до фахівців такого рівня.

Окремо відзначив заходи щодо впровадження електронного документообігу, що дозволить спростити процес обміну документами і зробити його ефективним і зрозумілим.

Державний секретар подякував за підтримку реформи державного управління з боку ЄС та запропонував зустрічатися на технічному рівні для обговорення нагальних питань реформування.

За результатами зустрічі сторони домовилися щодо продовження консультацій з фахівцями Представництва ЄС в Україні з питань реформування державного управління та про зустрічі фахівців обох сторін на системній основі.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:23
Посадовець ще одного заводу ДК «Укроборонпром» затриман ...
Вчора 19:02
24 лютого: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:28
На півдні тривають заходи з посилення прикордонної безп ...
Вчора 17:46
У січні 2020 року львівські аудитори забезпечили відшко ...
Вчора 17:20
Бенджамін Франклін не допоміг хабародавцям
Вчора 17:02
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
23 лютого 22:51
Путешествие на яхте: Или как разнообразить свой отдых
22 лютого 23:06
Выбор и покупка носков: От ценовой политики – до качест ...
21 лютого 23:01
Современные вертикальные жалюзи: От дизайна и качества ...
21 лютого 15:43
Как обезопасить свое жилье с помощью электромеханически ...
Вчора 10:50
Поліція: Вилучена у Житомирі граната – навчальна і не с ...
23 лютого 23:01
Житомирянин викрадав автомобілі у Києві та Чернігові. Ф ...
21 лютого 12:44
Контррозвідка СБУ попередила на Житомирщині збут понад ...
21 лютого 10:09
У Києві на залізничному вокзалі житомирянин пограбував ...
20 лютого 18:19
Виконувачу обов’язків керівника Житомирської митниці фі ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення