Реформування державного управління в Міненерговугілля виходить на новий рівень

06.02 21:57    
6 лютого в Міненерговугілля під головуванням державного секретаря Максима Немчинова проведено зустріч із представниками Представництва ЄС в Україні. Мова йшла про подальші кроки щодо впровадження пілотного проекту з реформування державного управління та ефективність та результати роботи директоратів.

Максим Немчинов зазначив, що реформування покликане забезпечити сталість роботи системи, політичну незалежність та інституційну пам’ять. Наразі Міненерговугілля працює над новою цільовою структурою, яка передбачає виконання функцій з формування та реалізації політики та операційну діяльність. Надалі Міненерговугілля позбудеться невластивих функцій, зокрема щодо управління об’єктами державної власності. Нова структура передбачає цілісну систему, яка повною мірою забезпечить виконання покладених на Міністерство завдань.

Максим Немчинов поінформував, що наразі працюють три директорати (Директорат енергетичних ринків, Директорат викопних видів палива та Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції), які вже мають успіхи і напрацювання. Усього проведено 88 конкурсів, за результатами яких відібрано 49 осіб з 1680 заявлених на конкурс. Така цифра заявок свідчить про високу зацікавленість у формуванні нової державної служби на засадах нового законодавства та європейських практик. Призначено 43 особи на посади фахівців з питань реформ. Триває робота щодо формування Директорату розвитку ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу. Державний секретар відзначив, що найскладніше відібрати керівників експертних груп з огляду на високі вимоги до фахівців такого рівня.

Окремо відзначив заходи щодо впровадження електронного документообігу, що дозволить спростити процес обміну документами і зробити його ефективним і зрозумілим.

Державний секретар подякував за підтримку реформи державного управління з боку ЄС та запропонував зустрічатися на технічному рівні для обговорення нагальних питань реформування.

За результатами зустрічі сторони домовилися щодо продовження консультацій з фахівцями Представництва ЄС в Україні з питань реформування державного управління та про зустрічі фахівців обох сторін на системній основі.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 12:58
Николаевская область: на территории коммунального предп ...
Сьогодні 12:58
Ивано-Франковская область: спасатели оказали помощь тра ...
Сьогодні 12:19
В Киеве работник СТО похитил «Шевроле»
Сьогодні 12:09
Столичные полицейские задержали злоумышленника, который ...
Сьогодні 12:08
В Киеве полицейские разоблачили мужчину с наркотиками
Сьогодні 11:20
Дніпровські аудитори протягом січня - серпня 2019 року ...
Сьогодні 11:16
Аудитори виявили фінансових порушень на суму 1,1 млн гр ...
Сьогодні 11:12
На одній з ділянок Держприкордонслужба продовжить апроб ...
Сьогодні 11:08
Кіровоградська область: за добу, що минула виникло 5 по ...
Сьогодні 11:04
Хмельницькі рятувальники ліквідували наслідки ДТП, у як ...
Вчора 15:35
У Житомирі на Малікова впав банер - травмовано чотирьох ...
19 вересня 10:14
В Управлінні захисту економіки в Житомирський області - ...
18 вересня 18:38
У Житомирі - ДТП за участі службового автомобіля поліці ...
18 вересня 15:45
Інформація про загрозу теракту у Житомирі не підтвердил ...
18 вересня 13:21
У Житомирі поліція перевіряє повідомлення про можливе з ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення