МОЗ запрошує до співпраці експертів для супроводу державних закупівель

21.02 15:54    
Щорічно Міністерство охорони здоров’я України проводить централізовані закупівлі лікарських засобів та медичних виробів для забезпечення потреб громадян за бюджетними напрямками. У 2019 році на закупівлі передбачено 6,6 млрд грн за 40 напрямками, йдеться про більше ніж 1000 позицій.

Закупівлі лікарських засобів та медичних виробів – це складний і багатокомпонентний процес. Варто розуміти, що міжнародні партнери (Програма розвитку ООН, Дитячий фонд ООН, Crown Agents), які здійснюють закупівлі препаратів для України, отримують вже сформований перелік лікарських засобів та медичних виробів. Цьому передує тривала робота із формуванням номенклатури та всі інші дії, що виникають у ході закупівель. До цього процесу залучаються експерти з відповідних напрямів – це лікарі та інші фахівці в охороні здоров’я. Від злагодженої роботи експертів та фахівців залежить оперативність та якісні показники лікарських засобів, що закуповуються.

Задача провідних фахівців та експертів – чітко описати і оцінити чимало факторів, що впливають на формування номенклатур: наявне фінансування, протоколи лікування, кількість пацієнтів, реальну потребу у препаратах, їхнє дозування та форми випуску, в яких їх треба закуповувати, тощо.

Крім того, для забезпечення прозорості процесу та врахування реальних потреб пацієнтів до цього процесу долучаються представники громадських організацій/об’єднань/фондів, які беруть участь в роботі груп експертів.

У зв’язку зі зміною підходів до організації державних закупівель Міністерство охорони здоров’я України оголошує початок формування груп експертів та фахівців, що долучаються до роботи Постійної робочої групи з питань профільного супроводу державних закупівель лікарських засобів та медичних виробів.

Заявки можуть подати як провідні фахівці у вказаних напрямках закупівлі ліків та медичних виробів, так і представники громадських організацій/об’єднань/фондів.

Про вимоги до провідних фахівців групи експертів та представників інститутів громадянського суспільства, а також основні завдання групи експертів і фахівців, що залучаються до роботи Постійної робочої групи МОЗ із профільного супроводу державних закупівель та інші питання читайте на сайті Міністерства охорони здоров’я.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:12
22 травня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Сьогодні 17:35
Громадянин Туреччини намагався вивезти до РФ викрадене ...
Сьогодні 17:17
У Держприкодонслужбі тривають збори з інспекторським ск ...
Сьогодні 16:49
На Львівщині українець розгулював з боєприпасами непода ...
Сьогодні 15:29
Морська охорона забезпечує захист і режим свободи відкр ...
Вчора 18:23
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на ср ...
Вчора 15:47
Рева: Агенція НАТО з підтримки надає колосальну допомог ...
Вчора 15:38
Навіщо вакцинуватися дорослим, - пояснює Ольга Стефаниш ...
Вчора 15:34
У Тернопільській області розроблена дорожня карта рефор ...
Вчора 15:21
Городские новости в Интернете: Их объективность и опера ...
20 травня 15:57
ТОП-посадовця, який вимагав «відкат» за будівельні робо ...
20 травня 08:40
Киянин та двоє мешканців Черкащини постраждали під час ...
18 травня 18:50
У Житомирі під вартою та цілодобовим домашнім арештом п ...
17 травня 21:48
Як столичні ТОП-керівники вимагали «відкат» за підписан ...
17 травня 18:59
В.о. Голови ДСЗУ викрито на отриманні 480 тис грн за пі ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення