МОЗ запрошує до співпраці експертів для супроводу державних закупівель

21.02 15:54    
Щорічно Міністерство охорони здоров’я України проводить централізовані закупівлі лікарських засобів та медичних виробів для забезпечення потреб громадян за бюджетними напрямками. У 2019 році на закупівлі передбачено 6,6 млрд грн за 40 напрямками, йдеться про більше ніж 1000 позицій.

Закупівлі лікарських засобів та медичних виробів – це складний і багатокомпонентний процес. Варто розуміти, що міжнародні партнери (Програма розвитку ООН, Дитячий фонд ООН, Crown Agents), які здійснюють закупівлі препаратів для України, отримують вже сформований перелік лікарських засобів та медичних виробів. Цьому передує тривала робота із формуванням номенклатури та всі інші дії, що виникають у ході закупівель. До цього процесу залучаються експерти з відповідних напрямів – це лікарі та інші фахівці в охороні здоров’я. Від злагодженої роботи експертів та фахівців залежить оперативність та якісні показники лікарських засобів, що закуповуються.

Задача провідних фахівців та експертів – чітко описати і оцінити чимало факторів, що впливають на формування номенклатур: наявне фінансування, протоколи лікування, кількість пацієнтів, реальну потребу у препаратах, їхнє дозування та форми випуску, в яких їх треба закуповувати, тощо.

Крім того, для забезпечення прозорості процесу та врахування реальних потреб пацієнтів до цього процесу долучаються представники громадських організацій/об’єднань/фондів, які беруть участь в роботі груп експертів.

У зв’язку зі зміною підходів до організації державних закупівель Міністерство охорони здоров’я України оголошує початок формування груп експертів та фахівців, що долучаються до роботи Постійної робочої групи з питань профільного супроводу державних закупівель лікарських засобів та медичних виробів.

Заявки можуть подати як провідні фахівці у вказаних напрямках закупівлі ліків та медичних виробів, так і представники громадських організацій/об’єднань/фондів.

Про вимоги до провідних фахівців групи експертів та представників інститутів громадянського суспільства, а також основні завдання групи експертів і фахівців, що залучаються до роботи Постійної робочої групи МОЗ із профільного супроводу державних закупівель та інші питання читайте на сайті Міністерства охорони здоров’я.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:28
22 березня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзд ...
Сьогодні 18:09
На території України проходять цільові профілактичні за ...
Сьогодні 17:29
Понад 20 тисяч пачок прихованих сигарет прикордонники в ...
Сьогодні 15:24
Військовою прокуратурою викрито колишнього військовослу ...
Сьогодні 13:32
СБУ изъяла военные средства поражения в Виннице
Сьогодні 19:15
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вы ...
Сьогодні 11:34
Харківські аудитори з початку 2019 року відшкодували вт ...
Сьогодні 11:29
Ліквідовано канал контрабанди в Україну психотропних за ...
Сьогодні 11:23
Ігор Жданов: Водно-спортивний комплекс у Коломиї буде в ...
Сьогодні 11:17
Профільний комітет ВРУ визнав задовільною роботу Мінмол ...
Вчора 08:44
Житомирянка постачала цукерки з амфетаміном в СІЗО Іван ...
20 березня 09:57
У Житомирі затримали чоловіка, засудженого за спричинен ...
20 березня 08:44
На Київщині поліцейський застосував табельну зброю, щоб ...
13 березня 17:13
У Житомирі затримано чоловіка, який у залі суду погрожу ...
11 березня 10:48
На Житомирщині дві моторошні ДТП з пішоходами, які рапт ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення