Рева: Агенція НАТО з підтримки надає колосальну допомогу Україні в реабілітації військових

21.05 15:47    
Сьогодні, 21 травня, відбулась зустріч Міністра соціальної політики України Андрія Реви з представниками Агенції НАТО з підтримки та постачання.

Темою зустрічі стало обговорення підтримки Агенцією України щодо фізичної та психологічної реабілітації військових та необхідного забезпечення устаткуванням медичних закладів, де проходять лікування і реабілітацію постраждалі внаслідок бойових дій на Сході.

Відповідна Угода про співробітництво у сфері підтримки між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО була підписана у квітні 2014 року. У 2015 році було підписано Імплементаційну угоду між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації. А в березні 2016 року - прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 238 “Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли з Трастового фонду НАТО або цивільного бюджету НАТО для використання положень Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації”. Метою підписання Угоди стала необхідність надання медичної допомоги українській стороні за двома напрямами: “допомога пацієнтам” та “допомога медичним закладам (інституціям)”.

Андрій Рева подякував представникам Агенції НАТО за вагому й необхідну підтримку України в цьому дуже важливому й складному напрямку, оскільки наша країна не мала досвіду війни й навичок оперативного розв’язування задач, пов’язаних з її наслідками.

«Сьогодні ми вже маємо чітке уявлення про сам процес реабілітації військових, і з чого його необхідно починати, - сказав Андрій Рева. – Дякуємо вам за вашу важливу допомогу нашій країні. Ми вважаємо вас справжніми друзями, бо друзі це ті, хто допомагає тобі в скрутну хвилину. З часу підписання угоди пройшло чотири роки й за цей час за вашої участі й допомоги ми чимало зробили на шляху фізичної і психологічної допомоги українським військовим. Сподіваємося на вашу підтримку й надалі».

Генеральний менеджер Агенції НАТО з підтримки та постачання Петер Домен подякував українському представнику Уряду за співпрацю між владою України й НАТО.

«Я знаю і вітаю ті кроки, що робить Україна на шляху медичної та психологічної реабілітації постраждалих військових, - зазначив пан Домен. – Вони будуть відображені у звіті, котрий я зроблю після повернення з України. Наразі ми продовжуємо реалізовувати пункти нашої Угоди й хочемо передати обладнання для ваших медичних закладів, де проходять реабілітацію бійці. Також сподіваюсь на подальшу співпрацю».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:03
22 серпня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 17:45
Прикордонники продовжують затримувати контрабандні сига ...
Вчора 17:34
Спробу переправити через кордон з Росії парашути прикор ...
Вчора 17:00
60 000 пачок сигарет на 2,7 мільйона гривень прикордонн ...
Вчора 16:46
Громадяни Китаю замість подушок везли чотири валізи бур ...
Вчора 10:37
Завдяки генерації енергії із сміття Україна може заміщу ...
Вчора 10:33
Радіоточки в нових квартирах більше не передбачатимуть ...
Вчора 10:28
Аудитори Рівненщини протягом січня - липня 2019 року за ...
Вчора 10:24
Спробу переправити через кордон з Росії парашути прикор ...
Вчора 10:19
Уряд затвердив Положення про Державну службу України з ...
Вчора 19:40
В Житомирській області на хабарі затримано адвоката, су ...
Вчора 19:38
У Житомирі затримано колишнього керівника комунального ...
21 серпня 12:12
В центрі Житомира молодик травмував двох поліцейських
21 серпня 10:50
У Житомирі затримали дівчину, яка намагалась отримати к ...
21 серпня 10:06
У Житомирі 12-річна дівчинка травмувалася на залізнични ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення