Рева: Агенція НАТО з підтримки надає колосальну допомогу Україні в реабілітації військових

21.05 15:47    
Сьогодні, 21 травня, відбулась зустріч Міністра соціальної політики України Андрія Реви з представниками Агенції НАТО з підтримки та постачання.

Темою зустрічі стало обговорення підтримки Агенцією України щодо фізичної та психологічної реабілітації військових та необхідного забезпечення устаткуванням медичних закладів, де проходять лікування і реабілітацію постраждалі внаслідок бойових дій на Сході.

Відповідна Угода про співробітництво у сфері підтримки між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО була підписана у квітні 2014 року. У 2015 році було підписано Імплементаційну угоду між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації. А в березні 2016 року - прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 238 “Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли з Трастового фонду НАТО або цивільного бюджету НАТО для використання положень Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації”. Метою підписання Угоди стала необхідність надання медичної допомоги українській стороні за двома напрямами: “допомога пацієнтам” та “допомога медичним закладам (інституціям)”.

Андрій Рева подякував представникам Агенції НАТО за вагому й необхідну підтримку України в цьому дуже важливому й складному напрямку, оскільки наша країна не мала досвіду війни й навичок оперативного розв’язування задач, пов’язаних з її наслідками.

«Сьогодні ми вже маємо чітке уявлення про сам процес реабілітації військових, і з чого його необхідно починати, - сказав Андрій Рева. – Дякуємо вам за вашу важливу допомогу нашій країні. Ми вважаємо вас справжніми друзями, бо друзі це ті, хто допомагає тобі в скрутну хвилину. З часу підписання угоди пройшло чотири роки й за цей час за вашої участі й допомоги ми чимало зробили на шляху фізичної і психологічної допомоги українським військовим. Сподіваємося на вашу підтримку й надалі».

Генеральний менеджер Агенції НАТО з підтримки та постачання Петер Домен подякував українському представнику Уряду за співпрацю між владою України й НАТО.

«Я знаю і вітаю ті кроки, що робить Україна на шляху медичної та психологічної реабілітації постраждалих військових, - зазначив пан Домен. – Вони будуть відображені у звіті, котрий я зроблю після повернення з України. Наразі ми продовжуємо реалізовувати пункти нашої Угоди й хочемо передати обладнання для ваших медичних закладів, де проходять реабілітацію бійці. Також сподіваюсь на подальшу співпрацю».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:12
Колишнього начальника Хмельницького Управління СБУ суди ...
Вчора 19:02
24 червня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:48
На Одещині правоохоронці викрили злочинне угруповання, ...
Вчора 18:43
В Донецкой области СБУ задержала боевика террористическ ...
Вчора 18:42
СБУ разоблачила руководителя подразделения налоговой ин ...
Вчора 23:49
Завдання «Ігор Нескорених» - витягти людей зі стану зне ...
Вчора 23:44
З 1 вересня при будівництві нових ліній і станцій метро ...
Вчора 23:40
Як відкрити інклюзивну групу в дитсадку – Уряд визначив ...
Вчора 23:36
Підписано меморандум про співпрацю між Міністерством у ...
Вчора 23:32
Передано в суд обвинительный акт в отношении бывшего на ...
Вчора 09:39
Поліція перевіряє повідомлення про вибухівку у двох виш ...
22 червня 11:17
У Житомирі поліцейські викрили грабіжника
21 червня 13:00
На Житомирщині чоловік, вбив знайомого та спокійно пішо ...
20 червня 14:35
В Києві житомирянка винесла з ювелірного салону прикрас ...
20 червня 09:57
У Житомирі вночі затримали чоловіків з ноутбуком. ФОТО
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення