Парцхаладзе: У регіонах має будуватися сучасна соцінфраструктура для підвищення комфорту та якості життя людей

12.06 16:27    
Безпека, комфорт та якість життя людей в регіонах України має підвищуватися за рахунок будівництва сучасної соціальної інфраструктури. Тому одне з пріоритетних завдань Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, яке наразі впроваджується – реалізація пріоритетних проектів у регіонах: створення Нового освітнього простору #НОП у школах та дитсадках України, будівництво сучасних медичних амбулаторій в сільській місцевості, створення Центрів безпеки громадян у об'єднаних територіальних громадах.

Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Сьогодні проблем і задач у будівельній галузі багато. Їх можна умовно поділити на 3 блоки: дерегуляція, містобудівна політика і якісний розвиток будівництва, а також створення умов для підвищення якості надання послуг – інфраструктура: будівництво шкіл, дитсадків, розвиток адміністративних і медичних послуг», – повідомив він.

Зокрема, Мінрегіон продовжує реалізацію проекту «Новий освітній простір» (НОП), основними принципами якого є енергоефективність, безбар’єрність та інклюзія, мотивуючий простір і сучасне обладнання. «У нас є план модернізації шкіл в рамках НОП. У 2016 році ми розпочали з Путрівської школи, в 2017 році вже було 15 шкіл, в 2018 році – 300, а зараз вже близько 500. Ми хочемо, щоб до 2021 року всі опорні школи були зроблені за принципами НОП. І дуже радує, що цей процес практично став вірусним», – зазначив заступник Міністра.

Крім того, продовжує активно розбудовуватися мережа сучасних сільських медичних амбулаторій – зараз це 517 сільських амбулаторій, і в подальшому планується ще збільшувати їх кількість. «Вже побудовано близько 100 амбулаторій. Думаю, до кінця року всі будуть побудовані. Навіщо потрібна нова інфраструктура? У діючих амбулаторіях в 84% випадків немає навіть туалетів і води. Ми ж зараз будуємо світлі відкриті амбулаторії: атмосфера, сучасний підхід, без черг, дитячий майданчик і так далі», – додав Лев Парцхаладзе. Реалізація проекту передбачає будівництво сучасних будівель нових медамбулаторій, закупівлю необхідного обладнання для лікарів, а також створення умов для проведення телемедицини.

Також Мінрегіон спільно з ДСНС працює над проектом з будівництва сучасних Центрів безпеки громадян у територіальних громадах, які об'єднають в одній будівлі пожежну частину, екстрену медичну допомогу та поліцію. «Є ідея створення єдиного Центру безпеки в громаді, який об'єднає пожежну, екстрену медичну допомогу та поліцію. Вже розроблений проект, і хочемо розробити мережу таких центрів безпеки. Вони надаватимуть всю необхідну допомогу протягом 20 хвилин», – сказав Лев Парцхаладзе.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:25
«Rapid Trident – 2019»: до активної фази готові
Вчора 18:12
21 вересня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзд ...
Вчора 17:55
Прикордонники Морської охорони вдосконалюють знання анг ...
Вчора 17:43
У КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» розпочинаються будівельні ...
Вчора 17:13
Голова Державної прикордонної служби з делегацією офіце ...
Вчора 23:35
У Києві провели екологічний івент
Вчора 23:15
Арсен Аваков зустрівся з Президентом Туреччини
Вчора 23:11
Мінінфраструктури передало ДСНС 40 спеціалізованих авар ...
Вчора 23:07
Однією з головних цілей реформи внутрішнього водного тр ...
Вчора 23:02
Україна та Туреччина посилюють співпрацю в авіасфері
Вчора 15:35
У Житомирі на Малікова впав банер - травмовано чотирьох ...
19 вересня 10:14
В Управлінні захисту економіки в Житомирський області - ...
18 вересня 18:38
У Житомирі - ДТП за участі службового автомобіля поліці ...
18 вересня 15:45
Інформація про загрозу теракту у Житомирі не підтвердил ...
18 вересня 13:21
У Житомирі поліція перевіряє повідомлення про можливе з ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення