Парцхаладзе: У регіонах має будуватися сучасна соцінфраструктура для підвищення комфорту та якості життя людей

12.06 16:27    
Безпека, комфорт та якість життя людей в регіонах України має підвищуватися за рахунок будівництва сучасної соціальної інфраструктури. Тому одне з пріоритетних завдань Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, яке наразі впроваджується – реалізація пріоритетних проектів у регіонах: створення Нового освітнього простору #НОП у школах та дитсадках України, будівництво сучасних медичних амбулаторій в сільській місцевості, створення Центрів безпеки громадян у об'єднаних територіальних громадах.

Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Сьогодні проблем і задач у будівельній галузі багато. Їх можна умовно поділити на 3 блоки: дерегуляція, містобудівна політика і якісний розвиток будівництва, а також створення умов для підвищення якості надання послуг – інфраструктура: будівництво шкіл, дитсадків, розвиток адміністративних і медичних послуг», – повідомив він.

Зокрема, Мінрегіон продовжує реалізацію проекту «Новий освітній простір» (НОП), основними принципами якого є енергоефективність, безбар’єрність та інклюзія, мотивуючий простір і сучасне обладнання. «У нас є план модернізації шкіл в рамках НОП. У 2016 році ми розпочали з Путрівської школи, в 2017 році вже було 15 шкіл, в 2018 році – 300, а зараз вже близько 500. Ми хочемо, щоб до 2021 року всі опорні школи були зроблені за принципами НОП. І дуже радує, що цей процес практично став вірусним», – зазначив заступник Міністра.

Крім того, продовжує активно розбудовуватися мережа сучасних сільських медичних амбулаторій – зараз це 517 сільських амбулаторій, і в подальшому планується ще збільшувати їх кількість. «Вже побудовано близько 100 амбулаторій. Думаю, до кінця року всі будуть побудовані. Навіщо потрібна нова інфраструктура? У діючих амбулаторіях в 84% випадків немає навіть туалетів і води. Ми ж зараз будуємо світлі відкриті амбулаторії: атмосфера, сучасний підхід, без черг, дитячий майданчик і так далі», – додав Лев Парцхаладзе. Реалізація проекту передбачає будівництво сучасних будівель нових медамбулаторій, закупівлю необхідного обладнання для лікарів, а також створення умов для проведення телемедицини.

Також Мінрегіон спільно з ДСНС працює над проектом з будівництва сучасних Центрів безпеки громадян у територіальних громадах, які об'єднають в одній будівлі пожежну частину, екстрену медичну допомогу та поліцію. «Є ідея створення єдиного Центру безпеки в громаді, який об'єднає пожежну, екстрену медичну допомогу та поліцію. Вже розроблений проект, і хочемо розробити мережу таких центрів безпеки. Вони надаватимуть всю необхідну допомогу протягом 20 хвилин», – сказав Лев Парцхаладзе.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:12
СБУ обнаружила присвоение государственных средств, выде ...
Вчора 18:44
20 червня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:25
Збірна футбольна команда Держприкордонслужби перемогла ...
Вчора 18:09
Військова прокуратура Полтавського гарнізону затримала ...
Вчора 17:50
СБУ разоблачила на взятке одного из руководителей предп ...
Вчора 17:47
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на пя ...
Вчора 15:57
Харківські аудитори протягом січня-травня забезпечили в ...
Вчора 15:44
Потрібно внести зміни до статуту ЗСУ відносно обов’язко ...
Вчора 15:36
Ще близько 5 тис. родин отримали відшкодування за «тепл ...
Вчора 15:27
Алкоголизм и его лечение: обращаться за помощью стоит т ...
Вчора 14:35
В Києві житомирянка винесла з ювелірного салону прикрас ...
Вчора 09:57
У Житомирі вночі затримали чоловіків з ноутбуком. ФОТО
19 червня 14:01
В Києві загинув народний депутат з Житомирщини
19 червня 13:20
У Житомирі виявили осередок мережі інтернет-агітаторів, ...
19 червня 12:32
В моторошній ДТП під Житомиром зіштовхнулись вантажівка ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення