Потрібно внести зміни до статуту ЗСУ відносно обов’язкового введення посади гінеколога-акушера у військових госпіталях, - Ірина Фріз

20.06 15:44    
Необхідна законодавча пропозиція щодо внесення змін до статуту Збройних Сил України відносно обов’язкового введення посади гінеколога-акушера у військових госпіталях. Про це йшлося під час зустрічі Міністра у справах ветеранів України Ірини Фріз та заступника Міністра Оксани Гаврилюк з представницями ГО «Жіночий ветеранський рух» та Галиною Скіпальською - керівником Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров‘я», під час якої обговорено створення системи надання послуг з психосоціальної реабілітації та медичної допомоги жінкам-військовим та жінкам-ветеранкам.

Під час зустрічі обговорено міністерські проекти з надання психосоціальної реабілітації та систему надання медичних послуг для ветеранів. Також учасники зібрання приділили увагу питанням розробки методики для налагодження стратегічної комунікації ветеранками та громадами, залучення до активної діяльності в регіонах.

«Одним із пріоритетів є надання якісних акушерських та гінекологічних послуг для жінок військових, які знаходяться на передовій. У рамках діяльності платформи «Безпека. Жінки. Мир» буде внесено законодавчу пропозицію щодо внесення змін до статуту ЗСУ відносно обов’язкового введення посади гінеколога-акушера у військових госпіталях», - зазначила Ірина Фріз.

У свою чергу Галина Скіпальська розповіла про проекти з надання психосоціальної допомоги жінкам. За її словами, Благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров‘я» разом із Фондом народонаселення ООН було відкрито 2 центри з надання психосоціальної адаптації та 9 притулків для надання психосоціальної допомоги жінкам. Зараз працюють 49 мобільних бригад у 14 областях України, які надають допомогу.

Під час зустрічі йшлося також про те, що часто є проблемою необізнаність щодо наявності центрів щодо психосоціальної адаптації в тому чи іншому місті, регіоні.

«Тому ми маємо об’єднати зусилля для проведення інформаційних заходів, які будуть спрямовані на розповсюдження відомостей про медичні та психосоціальні послуги для ветеранів, а також про центри, в яких ветерани можуть отримати допомогу», - наголосила Ірина Фріз.

Представницям «Жіночого ветеранського руху» було запропоновано долучитись до експертної ради з питань психосоціальної адаптації при Міністерстві у справах ветеранів, яку очолює заступник Міністра Оксана Гаврилюк, та зробити підгрупу з питань реабілітації жінок-ветеранок.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:16
Командувач Нацгвардії взяв участь у відкритті оновленої ...
Вчора 16:12
Київська митниця вилучила 4 контейнери з електротранспо ...
Вчора 13:09
В Черткове под колеса авто попал пенсионер
Вчора 12:32
Киевские спасатели ликвидировали пожар в ангаре
Вчора 11:58
Сумская область: ликвидировав возгорание летней кухни п ...
Вчора 23:51
Із 23 вересня в Україні буде встановлено «жовтий» рівен ...
Вчора 23:48
Сергій Марченко: Держбюджет-2022 є інвестицією в людину ...
Вчора 23:45
На Харківщині прикордонники провели тактичні навчання з ...
Вчора 23:42
ДБР направило до суду матеріали справ щодо нанесення де ...
Вчора 23:39
Нам є що запропонувати один одному для поглиблення спів ...
Вчора 23:39
У Житомирі на майдані Перемоги зіткнулися тролебус та л ...
20 вересня 14:56
У Житомирському районі під час конфлікту жінка важко тр ...
20 вересня 14:26
Оперативники перекрили канал постачання наркотиків з Жи ...
20 вересня 13:12
На КП «Житомирводоканал» - знову аварія: Держекоінспекц ...
18 вересня 13:18
КП «Житомирводоканал» продовжує здійснювати злочин прот ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення