Одним з кроків протидії протиправній діяльності є криміналізація відповідальності за незаконне переміщення товарів через кордон, - Сергій Дейнеко

24.08 23:11    
Одним з кроків протидії протиправній діяльності є криміналізація відповідальності за незаконне переміщення товарів через кордон. На цьому Голова Державної прикордонної служби України наголосив під час засідання колегії Міністерства внутрішніх справ, що проходила сьогодні, 23 серпня.

«Ми протидіємо організованій злочинності, яка здебільшого має транскордонний характер. У першу чергу – це нелегальна міграція, контрабанда зброї, наркотрафік та незаконне переміщення товарів», – сказав Сергій Дейнеко.

Він зазначив, що за 7 місяців цього року прикордонниками затримано 1,5 тисячі мігрантів і припинено діяльність 8 організованих злочинних угруповань, які займались їх переправленням.

«Важливе завдання, на якому зробив акцент Президент України, це боротьба з контрабандою та незаконним переміщенням товарів через кордон. І Служба забезпечує виконання цих завдань. Ми посилили резервами західний кордон, де фіксуємо найбільшу протиправну активність», – відзачив керівник ДПСУ.

«На більш загрозливих напрямах підрозділи підсилено технікою підвищеної прохідності, а також спрямовано відомчу авіацію і оперативно-розшукові підрозділи», – додав він.

Зазначимо, що тільки за останні три місяці прикордонниками припинено діяльність 7 організованих злочинних груп у складі 36 осіб, які незаконно переміщували товари через кордон, 221 спробу незаконного переміщення понад 1,5 млн пачок сигарет і у 13 випадках – 211,4 кг бурштину, викрито 17 місць накопичення товарів.

«Нашими діями, за оцінкою колег із суміжних країн, нам вдалося зменшити контрабанду сигарет до Європи, передусім на румунській ділянці. Водночас, як реакція на наші зусилля, активізувалося використання контрабандистами БПЛА та малої авіації. До речі, ми не маємо законних механізмів та ефективних техзасобів протидії такому виду правопорушень», – сказав Голова ДПСУ.

Також він наголосив на дієвій співпраці з міжнародними партнерами в рамках транскордонних операцій, зокрема з ліквідації каналів нелегальної міграції та припинення наркотрафіка.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:28
22 лютого: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 17:55
У трьох фурах серед гіпсокартону прикордонники виявили ...
Вчора 17:38
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулася зустріч з ...
Вчора 17:34
У Навчальному центрі Морської охорони завершили навчанн ...
Вчора 16:17
Прикордонники не допустили переміщення до Румунії рекор ...
Вчора 23:24
Криклій: Литовська Республіка є стратегічно важливим па ...
Вчора 23:21
Треба відходити від паперових бланків та працювати над ...
Вчора 23:18
Епідеміологи провели забір зразків у людей, які перебув ...
Вчора 23:15
У китаянки, яка прямувала потягом Київ-Москва, нового к ...
Вчора 23:12
Працюємо над лібералізацією автомобільних перевезень мі ...
21 лютого 12:44
Контррозвідка СБУ попередила на Житомирщині збут понад ...
21 лютого 10:09
У Києві на залізничному вокзалі житомирянин пограбував ...
20 лютого 18:19
Виконувачу обов’язків керівника Житомирської митниці фі ...
20 лютого 12:55
В Житомирській області на вимогу розблокувати виїзд із ...
18 лютого 22:36
У Житомирі перевіряється причетність поліцейського до п ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення