Чорноморський регіон має бути регіоном верховенства права, людських цінностей та поваги до України і її суверенітету, - Андрій Загороднюк

14.11 14:48    
Сьогодні, 14 листопада, Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час 3-ї Міжнародної конференції з морської безпеки, яка проходить в Одесі наголосив, що Чорноморський регіон має бути регіоном верховенства права, людських цінностей та поваги до України і її суверенітету.

«Ми всі знаємо, що рік тому Росією були захоплені українські кораблі. Ми досі працюємо, щоб їх повернути. Ми повернули наших моряків і до цього часу ми маємо ситуацію з блокуванням Керченської протоки. То ж фактично, Азовське море є регіоном надзвичайної небезпеки, – зазначив Андрій Загороднюк. – Україна робить кроки для того, щоб розв’язати цю проблему, але це неможливо зробити без міжнародної підтримки. Це питання не лише України – це питання всього цивілізованого світу», – додав він.

Андрій Загороднюк також зазначив, що цінності НАТО та країн Європи мають стати ключем до стабілізації та розвитку регіону.

«Чорноморський регіон має бути регіоном верховенства права, людських цінностей та поваги до України і її суверенітету», - наголосив Андрій Загороднюк.

Він також поінформував учасників конференції про стратегічний план розвитку ВМС ЗС України.

«У нас вже є Стратегія до 2035 року – це довгострокові плани, але, тим не менш, ми вже почали запроваджувати їх в життя. Ми прагнемо, щоб ця Стратегія була реалізована і принесла безпеку Чорноморському регіону. Нарощування, хоч і невелике, але вже розпочалося», - зауважив Міністр оборони.

Андрій Загороднюк акцентував увагу присутніх на знаковій події, що відбулася вчора, прийнятті до складу військового флоту патрульних катерів типу «Island» — «Старобільськ» і «Слов’янськ» та пошуково-рятувального судна «Олександр Охрименко», отриманих від США.

«В наступному році буде ще три катери. Звичайно, ми не збираємося на цьому зупинятися, ми будуватимемо об’єкти берегової інфраструктури, купуватимемо кораблі, будемо їх ремонтувати та ставити на озброєння. Наші плани щодо посилення спроможностей ВМС будуть озвучені сьогодні. Я сподіваюся, що це принесе корисну інформацію і ви побачите, яким чином українська держава зараз планує змінити розклад сил, який є наразі», - звертаючись до учасників конференції додав Андрій Загороднюк.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 00:51
В Одесі СБУ проводить обшуки у Держслужбі з надзвичайни ...
Вчора 19:05
13 грудня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:46
Громадянин Литви повертався з Києва до Вільнюса з фотоа ...
Вчора 18:10
3 тисячі євро неправомірної вигоди за допомогу уникнути ...
Вчора 18:06
Прикордонники затримали громадян Молдови та Білорусі
Сьогодні 00:59
Законопроект «Про енергоефективність» закладе фундамент ...
Сьогодні 00:56
Мінінфраструктури: До Уваги міжнародних автомобільних п ...
Сьогодні 00:52
Мінінфраструктури скасує диспаритетні умови за послуги ...
Сьогодні 00:49
Підписано оновлену редакцію Дорожньої карти Україна-НАТ ...
Сьогодні 00:47
Створено засади функціонування системи моніторингу, зві ...
Вчора 15:04
Військова прокуратура Житомирського гарнізону затримала ...
11 грудня 12:12
У Житомирі молоде подружжя займалося... закладкою нарко ...
09 грудня 12:44
На Житомирщині з колонії втекли двоє засуджених
06 грудня 17:29
На Житомирщині СБУ попередила витік конфіденційної інфо ...
05 грудня 17:40
У Житомирі засуджено до умовного покарання місцевого жи ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення