Дмитро Кулеба запустив роботу міжвідомчої ради, яка захищатиме фінансову допомогу ЄС

06.02 17:17    
Системна координація міністерств і відомств дозволить гарантувати захист фінансової допомоги ЄС, що у перспективі веде не лише до її ефективного і прозорого використання, але і до збільшення довіри та розширення обсягу допомоги, переконаний Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.

Про це він заявив, запускаючи роботу Міжвідомчої координаційної ради з питань протидії порушенням, які впливають на фінансові інтереси України і ЄС.

Рада була створена постановою Кабінету Міністрів України 25 жовтня 2017 року, але з того часу так і не почала працювати.

“Ми наводимо лад і запускаємо створення системи надійного захисту фінансової допомоги ЄС від будь-яких порушень. Системна координація дозволить Україні ефективно залучати ресурси Євросоюзу”, - наголосив Дмитро Кулеба.

За словами Віце-прем’єр-міністра, збільшення довіри Європейського Союзу до української системи захисту фінансових інтересів України та ЄС у перспективі веде до збільшення фінансової допомоги, створює умови для надання Україні у майбутньому права менеджменту фінансів, які виділяються нашій державі.

До складу Міжвідомчої координаційної ради входять представники Міністерства фінансів, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції, Міністерства закордонних справ, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Національного антикорупційного бюро України, Державної фіскальної служби, Національного агентства України з питань державної служби, Державної аудиторської служби, Держфінмоніторингу, Служби зовнішньої розвідки, Офісу Генерального прокурора України, Служби безпеки України, Національної поліції України.

На раду, зокрема, покладені завдання з координації дій органів виконавчої влади з виявлення та протидії фактам шахрайства з фінансовими ресурсами та послугами ЄС, які надаються для проведення комплексних євроінтеграційних реформ. Такий контроль передбачений у шостому розділі Угоди про асоціацію України та ЄС “Фінансове співробітництво та положення щодо боротьби із шахрайством”.

Віце-прем’єр-міністр закликав членів ради активізувати роботу та міжвідомчу координацію.

“Дієвий контроль і координація не лише підвищать обсяги вибірки наявних коштів, але і створюють можливості для розширення фінансування. Кожен євроцент має бути використаний за призначенням, прозоро та ефективно”, - підкреслив він.

У свою чергу, заступник Міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук поінформувала присутніх щодо заходів МВС України з контролю залучення фінансової допомоги ЄС, протидії порушенням, взаємодії з Європейським бюро з боротьби з шахрайством (OLAF).

Підсумовуючи, Віце-прем'єр-міністр поінформував учасників ради, що наступне засідання відбудеться за два місяці, у квітні 2020 року.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:08
28 лютого: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Сьогодні 18:16
СБУ выявила факт противоправного вывода из коммунальной ...
Сьогодні 17:56
«Антикоронавірусні заходи» поширились на весь кордон та ...
Сьогодні 17:35
Депортованим із Швеції грузинам, які влаштували дебош в ...
Сьогодні 17:23
4 нелегалів біля кордону з Польщею виявили з допомогою ...
Сьогодні 19:07
Міністр закордонних справ України провів телефонну розм ...
Сьогодні 19:04
Олексій Гончарук: Схематозів не залишиться ніде — Уряд ...
Сьогодні 19:01
ДП «Медичні закупівлі України» розпочинає закупівлю лік ...
Сьогодні 18:58
Уряд виплатить гірникам 654 млн грн
Сьогодні 18:55
Мінсоцполітики протидіє випадкам насильства та дискримі ...
Сьогодні 14:56
Колишнього прокурора з Житомирщини звинувачують у викра ...
Сьогодні 10:06
У Житомирі визначено запобіжний захід у виді грошової з ...
Вчора 18:31
СБУ виявила незаконний видобуток 500 тисяч кубічних мет ...
Вчора 10:42
В межах міста Житомир вирізають дерева. ФОТО
26 лютого 15:30
Житомирська міськрада незаконно надала благодійному фон ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення