Україна поглиблює співробітництво з Катаром у галузі транспортної інфраструктури, – Владислав Криклій

18.02 17:44    
Україна поглиблює співробітництво з Катаром у галузі транспортної інфраструктури. Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час двосторонньої зустрічі з Міністром транспорту та комунікацій Держави Катар Джасімом Аль Сулейті сьогодні, 18 лютого 2020 року, у м. Доха (Держава Катар). Зустріч відбулася у рамках робочого візиту Міністра інфраструктури України до Держави Катар для участі у саміті з морської та логістичної діяльності Qatar Maritime & Logistics Summit 2020.

Сторони обговорили досягнення та перспективні напрямки розширення та поглиблення співробітництва в сфері транспортної інфраструктури та міжнародної логістики.

Владислав Криклій підтвердив готовність української сторони до проведення двосторонніх консультацій з метою узгодження проекту Угоди в сфері морського транспорту, а також поінформував, що розпочато процедуру внутрішньодержавного погодження та отримання повноважень на підписання Меморандуму про визнання дипломів/свідоцтв фахівців моряків.

Очільник Міністерства підкреслив, що Україна зацікавлена у залученні катарських компаній до реалізації спільних інвестиційних проектів з розвитку та розбудови транспортної інфраструктури: «Україна поглиблює співробітництво з Катаром у галузі транспортної інфраструктури. Сьогодні на розгляд інвесторів пропонується низка перспективних проектів з розвитку автомобільних доріг, аеропортів, залізниць та поштового сервісу, морських портів. Гарним прикладом для подальшої співпраці є перемога провідної катарської компанії QTerminals у концесійному конкурсі по проекту у морському порту «Ольвія». Багатий досвід QTerminals в ефективному управлінні великими портами сприятиме розвитку морської галузі в Україні, а підписання Угоди в сфері морського транспорту та Меморандуму про визнання дипломів/свідоцтв фахівців моряків відкриє нові перспективи», – заявив Владислав Криклій.

Також Міністр інфраструктури України наголосив, що актуальним є розширення географії польотів, зокрема до\з регіональних аеропортів і запропонував розглянути можливість виконання вантажних перевезень.

Міністр транспорту та комунікацій Держави Катар Джасім Аль Сулейті відзначив динамічну співпрацю в авіаційній і портовій сферах, і зазначив, що приділяє особливу увагу інвестиційному співробітництву між Катаром і Україною.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:31
Військовослужбовець-контрактник, який торгував наркотик ...
Вчора 18:15
Уряд посилив обмеження на кордоні
Вчора 17:48
Ексдиректора державного інституту підозрюють у розтраті ...
Вчора 17:35
Прикордонники затримали браконьєрів, які виловили більш ...
Вчора 17:18
На Волині під час втечі контрабандист наїхав на поліцей ...
Вчора 23:15
Уряд посилює обмеження на кордоні задля запобігання пош ...
Вчора 23:12
Людям старше 60 років рекомендовано бути вдома, щоб не ...
Вчора 23:09
Вадим Пристайко: Створений єдиний механізм координації ...
Вчора 23:06
Прокуратура повідомила двом поліцейським про підозру у ...
Вчора 23:03
Начальник відділу однієї із місцевих прокуратур постане ...
Вчора 22:27
На Житомирщині - підтвердили ще 3 випадки коронавірусу
03 квітня 12:01
Житомирщина: Усім затриманим, які «заробляли» на оборуд ...
03 квітня 11:08
У Житомирі затримали ще одну банду «домушників»
02 квітня 10:38
Пара з Житомирщини обкрадала квартири у Ніжині. ФОТО
02 квітня 09:10
У Житомирі з церкви намагалися викрасти людські пожертв ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення