Олексій Гончарук: Людина головний пріоритет держави. Єдиний шлях до успіху України — інвестиції в економіку та людей

21.02 15:56    
Єдиний шлях до успіху України – через інвестиції. Інвестиції не тільки в економіку, а в першу чергу – в людей. Адже людина – головний пріоритет держави. Про це сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час Звіту Уряду в Парламенті про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2019 році.

«Немає окремих досягнень Уряду чи Парламенту. Ми – єдина команда і є спільні досягнення команди Президента Зеленського. Ми почали перезавантаження країни. Більшість з реформ, які ми наразі проводимо, відбуваються в Україні вперше. Це стало можливим, тому що вперше в історії Президент, Парламент і Уряд працюють єдиною командою», — сказав Олексій Гончарук.

Він додав, що за останні півроку спільними зусиллями Уряду, зокрема, вдалось зменшити платіжки на опалення для людей до 30%, запустити програму Доступні кредити «5-7-9%» для малого бізнесу, запустити велику приватизацію збиткових держпідприємств,

Всього за 5 місяців роботи команда Міністерства юстиції знищила системне рейдерство: «Уже ніхто пошепки не переписує в реєстрах власність однієї людини на іншу. Протягом 24 годин ми реагуємо на рейдерство і виключаємо негідників із реєстрів. Уже зараз бачимо, що системного рейдерства немає», — наголосив Прем’єр-міністр.

Уряд також зробив аудит держави — створили єдину інфраструктурну карту України, на яку нанесли понад 111 000 соціально важливих об’єктів. Та почав оцифровувати всю територію країни — вперше в історії України об’єднали всі кадастри.

Провели аудит державних кадастрів природних ресурсів. Уперше в історії України вже об’єднані карти кадастрів. Цієї весни планується зйомка всієї території України. Це дозволить нам проводити інвентаризацію і аналізувати наявні ресурси. Уряд розпочав оцифрування двох пілотних областей — Волинської та Львівської областей за допомогою ортофотопланів.

Провели перші прозорі концесійні конкурси: «В Уряді ми провели прозорі конкурси і вже перші 2 порти мають переможців. Туди зайдуть інвестиції. Це величезний крок до розвитку. Наразі ще 12 об’єктів у нас готові до концесійних конкурсів», — сказав Голова Уряду.

Запустили портал державних послуг ДІЯ — це держава в смартфоні, яка була анонсована. До 2024 року 100% державних послуг мають бути доступними он-лайн.

Уряд продовжує децентралізацію з фокусом на створенні спроможних громад.

«2020 має стати роком початку великої модернізації України. Роком наочних і відчутних змін. Роком Ефективності України», — наголосив Прем’єр-міністр.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:18
На Волині під час втечі контрабандист наїхав на поліцей ...
Сьогодні 16:15
За добу в Україну повернулося більше 9 тисяч українців
Сьогодні 09:50
Полтавская область: спасатели потушили пожар в хозяйств ...
Сьогодні 09:49
Волынская область: спасатели деблокировали пострадавших ...
Сьогодні 09:21
МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 1319 випадків кор ...
Вчора 23:19
Ляшко: Якщо динаміка росту захворюваності буде розтягну ...
Вчора 23:16
20 медиків систем МВС та МОЗ відлетіли допомагати італі ...
Вчора 23:13
Віктор Ляшко: Всі мають зрозуміти необхідність більш жо ...
Вчора 23:10
Український бізнес підтримує лікарів у боротьбі з панде ...
Вчора 23:07
Судитимуть торговців вогнепальною зброєю та боєприпасам ...
03 квітня 12:01
Житомирщина: Усім затриманим, які «заробляли» на оборуд ...
03 квітня 11:08
У Житомирі затримали ще одну банду «домушників»
02 квітня 10:38
Пара з Житомирщини обкрадала квартири у Ніжині. ФОТО
02 квітня 09:10
У Житомирі з церкви намагалися викрасти людські пожертв ...
01 квітня 14:44
На Житомирщині підтверджено ще один випадок захворюванн ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення