Олексій Гончарук: Людина головний пріоритет держави. Єдиний шлях до успіху України — інвестиції в економіку та людей

21.02 15:56    
Єдиний шлях до успіху України – через інвестиції. Інвестиції не тільки в економіку, а в першу чергу – в людей. Адже людина – головний пріоритет держави. Про це сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час Звіту Уряду в Парламенті про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2019 році.

«Немає окремих досягнень Уряду чи Парламенту. Ми – єдина команда і є спільні досягнення команди Президента Зеленського. Ми почали перезавантаження країни. Більшість з реформ, які ми наразі проводимо, відбуваються в Україні вперше. Це стало можливим, тому що вперше в історії Президент, Парламент і Уряд працюють єдиною командою», — сказав Олексій Гончарук.

Він додав, що за останні півроку спільними зусиллями Уряду, зокрема, вдалось зменшити платіжки на опалення для людей до 30%, запустити програму Доступні кредити «5-7-9%» для малого бізнесу, запустити велику приватизацію збиткових держпідприємств,

Всього за 5 місяців роботи команда Міністерства юстиції знищила системне рейдерство: «Уже ніхто пошепки не переписує в реєстрах власність однієї людини на іншу. Протягом 24 годин ми реагуємо на рейдерство і виключаємо негідників із реєстрів. Уже зараз бачимо, що системного рейдерства немає», — наголосив Прем’єр-міністр.

Уряд також зробив аудит держави — створили єдину інфраструктурну карту України, на яку нанесли понад 111 000 соціально важливих об’єктів. Та почав оцифровувати всю територію країни — вперше в історії України об’єднали всі кадастри.

Провели аудит державних кадастрів природних ресурсів. Уперше в історії України вже об’єднані карти кадастрів. Цієї весни планується зйомка всієї території України. Це дозволить нам проводити інвентаризацію і аналізувати наявні ресурси. Уряд розпочав оцифрування двох пілотних областей — Волинської та Львівської областей за допомогою ортофотопланів.

Провели перші прозорі концесійні конкурси: «В Уряді ми провели прозорі конкурси і вже перші 2 порти мають переможців. Туди зайдуть інвестиції. Це величезний крок до розвитку. Наразі ще 12 об’єктів у нас готові до концесійних конкурсів», — сказав Голова Уряду.

Запустили портал державних послуг ДІЯ — це держава в смартфоні, яка була анонсована. До 2024 року 100% державних послуг мають бути доступними он-лайн.

Уряд продовжує децентралізацію з фокусом на створенні спроможних громад.

«2020 має стати роком початку великої модернізації України. Роком наочних і відчутних змін. Роком Ефективності України», — наголосив Прем’єр-міністр.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:13
Щоб незаконно впустити в Україну двох росіян, їх співві ...
Сьогодні 15:03
Сімох побратимів втратили прикордонники шість років том ...
Сьогодні 12:11
На Сумщине пожарные ликвидировали возгорание полуприцеп ...
Сьогодні 10:27
В Бердичеве полицейские задержали юношу за грабеж и кра ...
Сьогодні 10:16
Кировоградская область: спасатели распиливали и убирали ...
Сьогодні 11:41
Локалізовано пожежу сухої трави та лісового масиву на т ...
Сьогодні 11:38
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфе ...
Сьогодні 11:35
Медіація завершена: Робота вугільних об’єднань буде від ...
Сьогодні 11:32
Члени сімей померлих від COVID-19 медичних працівників ...
Сьогодні 11:29
Денис Шмигаль провів зустріч з представниками французьк ...
Вчора 16:34
У Житомирі поліцейські викрили підпільну нарколаборатор ...
Вчора 11:04
ДБР: Один з керівників Житомирської митниці постане пер ...
Вчора 10:33
На Житомирщині СБУ задокументувала на митниці корупційн ...
Вчора 10:27
Житомирських митників підозрюють у зловживанні службови ...
09 липня 17:52
Трагедія у Житомирі: На кондитерській фабриці загинув в ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення