Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити конкуренцію й не дати підвищити ціни
07.04.2020 09:50 Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити к ...
Інтерв\'ю з Сергієм Сухомлином, міським головою Житомира
Про проект Контакти Реклама

У День захисту дітей презентовано ідею створення нового урядового сайту для дітей та молоді

02.06 23:28    
1 червня з нагоди Дня захисту дітей відбулася перша онлайн-зустріч для обговорення ідеї створення нового урядового сайту для дітей та молоді і налагодження партнерства між державними та недержавними організаціями в процесі його розроблення.

Відкриваючи зустріч, перший заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів Олександр Ярема наголосив, що захист і розвиток потенціалу дітей – важливий пріоритет для Уряду. Він підкреслив, що саме до Дня захисту дітей проведено спеціальне засідання Уряду «Разом заради дітей», під час якого Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та члени Кабінету Міністрів приділили значну увагу питанням безпеки дітей і створенню благополучних умов для їх виховання.

Олександр Ярема також зазначив, що останніми роками багато заходів спрямовувалися на те, щоб комунікувати з дітьми та молоддю офлайн (екскурсії Будинком Уряду, стажування в Секретаріаті Кабінету Міністрів та органах виконавчої влади, програма «Державотворець» та ін.). «Сьогодні важливо подивитися на цю комунікацію і з іншого боку – використати онлайн-інструменти для того, щоб розказати дітям та молоді про місце Уряду у системі органів державної влади, його функції та особливості роботи, права громадян і можливості їх комунікації з органами виконавчої влади», – підкреслив він.

До першої робочої онлайн-зустрічі, організованої Департаментом інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів, долучилося широке коло представників різних державних і недержавних організацій: МОН, Мінмолодьспорту, студії «Вінтаж», Асоціації «IT Ukraine», журналу «Пізнайко», газети «Сучасна освіта України», ГО «Вікімедіа Україна», Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова доба», Київського університету ім. Б. Грінченка, Київського палацу дітей та юнацтва, Фонду «Східна Європа», ЮНІСЕФ в Україні та проекту «U-Report» ЮНІСЕФ в Україні, проекту eSkills Network програми EU4Digital в Україні та ін.

Учасники обговорили пропозиції щодо контенту урядового сайту для дітей та молоді, його поділу за віковими категоріями, а також можливості співпраці з Секретаріатом Кабінету Міністрів, зокрема входження до робочої групи, що працюватиме над створенням сайту (розроблення програмного забезпечення, напрацювання контенту та ін.).

Розроблення нового урядового сайту для дітей та молоді буде максимально відкритим. Експерти, представники інститутів громадянського суспільства, закладів освіти, спеціалізованих ЗМІ, IT-компаній, міжнародні партнери можуть долучитися до відповідного процесу. Для цього пропонуємо звертатися на адресу: zotsenko@kmu.gov.ua, зазначивши контактні дані та коло питань, над якими буде цікаво працювати в рамках робочої групи.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:18
Масштабні водолазні збори представників силових структу ...
Вчора 17:42
Через 200 пачок сигарет українець втратив «Мерседес» на ...
Вчора 17:24
Велика Британія передала українським прикордонникам 10 ...
Вчора 17:17
Столичные спасатели достали из водоема тело мужчины
Вчора 17:12
На Харьковщине СБУ разоблачила группу чиновников полици ...
Вчора 23:37
За останню добу інспектори Укртрансбезпеки перевірили щ ...
Вчора 23:34
Запоріжські вогнеборці ліквідували пожежу у гуртожитку
Вчора 23:31
На Луганщині викрито мережу збуту фальсифікованих тютюн ...
Вчора 23:28
Денис Шмигаль: Уряд допоможе сім’ям, що постраждали чер ...
Вчора 23:25
Уряд припинив дію Меморандуму між Кабінетом Міністрів У ...
07 липня 10:55
У Житомирі на проспекті Миру та вулиці Театральній в за ...
02 липня 15:29
Контррозвідка СБУ викрила мільйонні зловживання під час ...
01 липня 10:24
У Житомирі СБУ затримала офіцера військової частини
01 липня 09:15
1000 дол за постійне місце проживання в Україні – посад ...
30 червня 18:39
Житомирянин організував злочинну групу, яка ухилилась в ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення