Денис Шмигаль: Ми подаємо свою програму не задля імунітету, а для спільного руху країни

04.06 15:16    
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав Верховну Раду відправити базову програму діяльності Уряду на доопрацювання, щоб депутати отримали можливість розглянути оновлену програму, яка розроблена спільно з парламентарями.

Виступаючи у Верховній Раді, очільник Уряду нагадав народним депутатам, що перша програма подавалася в Парламент як базовий документ, який визначив напрямки діяльності, та з розумінням, що Кабінет Міністрів буде її доопрацьовувати.

«Частину з тих кроків, що були вказані у короткострокових планах програми, ми вже виконали: це і збільшення пенсійних виплат, і допомога по безробіттю, і програми підтримки родин, і програми кредитування бізнесу, і забезпечення лікарень, і багато іншого. Окремим важливим пунктом стала відновлена фактично з нуля епідеміологічна служба країни. Пандемія ж насправді нікуди не зникла, а тому всі зроблені системні кроки будуть продовжуватись», - зауважив Прем’єр-міністр.

Наразі, за його словами, Уряд має доповнений та доопрацьований документ, в напрацюванні якого взяли участь більшість народних депутатів та всі комітети Верховної Ради. «Оновлений документ тепер містить чіткі розрахунки, пропозиції до змін у нормативно-правову базу та відповідальних осіб за впровадження кожного пункту», - зазначив Денис Шмигаль.

«Наш Уряд не тримається за свої крісла. Ми подаємо свою програму діяльності не для того, щоб отримати імунітет. Вважаю, що така програма потрібна нам всім, щоб ми могли формалізувати, а головне синхронізувати наш спільний рух по змінах в Україні», - сказав очільник Уряду.

Денис Шмигаль також зауважив, що в першу чергу важливий зміст та якість документа та те, щоб програма відповідала тим викликам, які є сьогодні. «Важливо, аби вона була професійно написана, а головне - виконувалася, а не залишалася мріями на папері, як це часто раніше бувало. Саме тому, сьогодні я буду просити народних депутатів відправити ту програму діяльності Уряду, яка зараз винесена на голосування, на доопрацювання. Після такого кроку Кабінет Міністрів України зможе внести вже оновлену програму діяльності, яку ми спільно з депутатами пропрацювали. І вже після цього наш Уряд буде очікувати на підтримку Парламенту по новому документу», - підсумував Прем’єр-міністр.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:13
Щоб незаконно впустити в Україну двох росіян, їх співві ...
Сьогодні 15:03
Сімох побратимів втратили прикордонники шість років том ...
Сьогодні 12:11
На Сумщине пожарные ликвидировали возгорание полуприцеп ...
Сьогодні 10:27
В Бердичеве полицейские задержали юношу за грабеж и кра ...
Сьогодні 10:16
Кировоградская область: спасатели распиливали и убирали ...
Сьогодні 11:41
Локалізовано пожежу сухої трави та лісового масиву на т ...
Сьогодні 11:38
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфе ...
Сьогодні 11:35
Медіація завершена: Робота вугільних об’єднань буде від ...
Сьогодні 11:32
Члени сімей померлих від COVID-19 медичних працівників ...
Сьогодні 11:29
Денис Шмигаль провів зустріч з представниками французьк ...
Вчора 16:34
У Житомирі поліцейські викрили підпільну нарколаборатор ...
Вчора 11:04
ДБР: Один з керівників Житомирської митниці постане пер ...
Вчора 10:33
На Житомирщині СБУ задокументувала на митниці корупційн ...
Вчора 10:27
Житомирських митників підозрюють у зловживанні службови ...
09 липня 17:52
Трагедія у Житомирі: На кондитерській фабриці загинув в ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення