Денис Шмигаль провів переговори зі Спеціальним уповноваженим Уряду ФРН з питань децентралізації

09.07 23:16    
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в форматі відеозв’язку провів переговори зі Спеціальним уповноваженим Уряду ФРН з питань децентралізації Ґеорґом Мільбрадтом.

У переговорах також взяли участь: Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен та інші.

Сторони обговорили низку актуальних питань співробітництва України та Німеччини, в тому числі врахування німецького досвіду у проведенні реформ в Україні, зокрема реформи децентралізації.

Денис Шмигаль запевнив пана Ґеорґа Мільбрадта, що Уряд України розглядає децентралізацію як одну з найважливіших реформ, для успішного впровадження якої велике значення має саме німецький досвід. «Це комплексна та багатогранна реформа, що якісно змінює усі сфери життя громадян та має широку підтримку українського суспільства», - заявив Прем’єр-міністр України.

Він також наголосив, що на 2020–2023 роки основними завданнями реформи є удосконалення адміністративно-територіального устрою України. Важливим завданням для українського Уряду є проведення місцевих виборів 25 жовтня цього року на новій територіальній основі. «Новостворені органи місцевого самоврядування на кожному рівні мають мати одинакові повноваження та можливості забезпечувати надання якісних та доступних послуг населенню в межах їх компетенції», - зазначив Денис Шмигаль.

Він повідомив, що розроблено нові редакції законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації», а також зміни до Бюджетного кодексу України щодо фінансового забезпечення повноважень органів місцевого самоврядування.

«Наразі органи влади України проводять узгоджувальну роботу з метою розроблення оптимальної моделі розмежування повноважень між органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади», - додав Денис Шмигаль, запевнивши Ґеорґа Мільбрадта в готовності України до конструктивного діалогу та обговорення усіх нагальних питань з порядку денного процесу децентралізації.

Спеціальний уповноважений Уряду ФРН з питань децентралізації у свою чергу запевнив Уряд України у всебічній підтримці ФРН курсу України на продовження системних реформ.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:38
Рік за ґратами: вирок військовослужбовцю за самовільне ...
Сьогодні 16:47
Київською митницею вилучено понад 500 г кристалів психо ...
Сьогодні 16:27
Студентів-нелегалів затримали на кордоні з ЄС
Сьогодні 16:21
Rapid Trident – 2020: Підготовка до командно-штабних на ...
Сьогодні 15:28
Спроби пропонування хабарів на кордоні закінчуються кри ...
Сьогодні 17:36
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вы ...
Сьогодні 09:03
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на пя ...
Вчора 23:42
Денис Шмигаль: Авіабудівництво має стати символом відро ...
Вчора 23:39
Прем’єр-міністр: Експортно-кредитне агентство допомагат ...
Вчора 23:36
Максим Степанов на Вінниччині: До кінця року має заверш ...
10 серпня 15:53
Арешти у Житомирі та Вінниці: Контррозвідка СБУ затрима ...
10 серпня 09:42
В центрі Житомира намагалися викрасти гроші з автомата ...
08 серпня 11:15
У Житомирі припинили роботу одразу двох нічних підпільн ...
04 серпня 13:28
На Житомирщині до 6 років за гратами засуджено командир ...
04 серпня 11:21
Житомирянин потрапив на гачок Інтернет-шахрая
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення