Олег Уруський відвідав промислові підприємства м. Харкова

14.08 23:47    
Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський 13 та 14 серпня здійснив заплановану робочу поїздку на харківські підприємства оборонно-промислового комплексу.

Серед підприємств, що відвідав Віце-прем’єр-міністр було ПАТ «Хартрон», яке являє собою холдингову структуру, до складу якої входять підприємства, що займаються розробкою систем управління ракетних комплексів та космічних апаратів, автоматизованих систем управління та систем діагностики для атомних електростанцій, виготовленням апаратури систем управління ракетних комплексів та космічних апаратів, апаратури для атомних електростанцій тощо.

Крім відвідування підприємств Олег Уруський взяв участь у Першому всеукраїнському з’їзді авіабудівників. Зазначений захід має важливе значення, оскільки Україна має залишатися потужною авіабудівною державою. За результатами з’їзду було прийнято Резолюцію з’їзду, якою передбачені конкретні першочергові завдання для делегатів.

Також Віце-прем’єр-міністр приділив увагу підприємствам бронетанкової галузі - ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова» та ДП «Завод мені В.О. Малишева».

Він ознайомився з поточним станом ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова», яке займається виготовленням легкої колісної бронетанкової техніки та важкої гусеничної. Підприємство має державне замовлення на виготовлення БТРів та вже завершує його виконання, спеціалісти працюють у дві зміни. У наступному році на КБ Морозова розраховують, також, отримати замовлення від Міністерства оборони – на ще 45 БТРів та машини «Дозор-Б».

Керівництвом ДП «Завод мені В.О. Малишева» було представлено новий напрямок виробництва – гусениці для бойової машини піхоти, а також можливості підприємства щодо випуску колісної та гусеничної техніки, двигунів для неї, машин для ремонту трубопроводів без підйому труби, запчастин та комплектуючих для бурового обладнання, техніку для видобутку вугілля.

Також під час поїздки Олег Уруський поспілкувався з керівництвом зазначених підприємств, ознайомився з роботою ключових виробничих підрозділів та провів робочі наради щодо проблемних питань, які потребують вирішення на рівні Міністерства.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:32
Ганебна спроба тютюнових контрабандистів спровокувати п ...
Вчора 17:31
Курсанти академії вибули на стажування в органи охорони ...
Вчора 17:30
Міжнародного злочинця та викрадену в Норвегії автівку в ...
Вчора 11:11
На Закарпатье нашли в горах заблудившуюся сноубордистку
Вчора 10:50
Во Львове две пенсионерки отдали аферистам более 50000 ...
Вчора 23:31
Україна та Канада створюють робочу групу задля реагуван ...
Вчора 23:28
Збільшено розмір соціальної стипендії дітям-сиротам, ді ...
Вчора 23:25
Україна та Польща розпочали роботу над новим проектом м ...
Вчора 23:22
Уряд запровадив компенсації для громадян, у яких встано ...
Вчора 23:19
Кібератаки на європейські банки зі збитками у 2,5 млрд ...
Вчора 23:44
На оптовому ринку Житомира нелегально продавали алкогол ...
Вчора 18:41
Підозрюваному в одержанні хабаря в. о. начальника відді ...
Вчора 18:14
На Житомирщині СБУ викрила контрабандний канал комплект ...
26 січня 14:03
У Житомирі стажер поштового відділення обкрадав закордо ...
25 січня 20:57
На Житомирщині в. о. начальника відділу Держекоінспекці ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення