Громадська активність і розвиток сучасного суспільства

04.10 23:03    
Громадянське суспільство та його роль у розбудові держави
Сучасна людина доволі пасивна у відношенні громадської діяльності, комусь бракує на це часу, а в когось відсутнє бажання до подібних суспільно корисних справ. Проте є і такий аспект, що громадин просто не володіє інформацією про ті чи інші можливості, та варіанти їх реалізації. І саме завдяки різноманітним програмам громадянське суспільство в україні має величезний шанс на успішний розвиток, а разом з суспільством розвивається і держава. Чим активнішими і свідомішими в своїй громадській діяльності будуть громадяни, тим вище рівень економічного, культурного і політичного життя. Ось чому сьогодні всі бажаючі можуть долучитися до ініціатив, представлених на сайті "Engage".

Спільна діяльність громадян є особливо важливою сьогодні, в період децентралізації, коли громади отримують більше можливостей, і відповідно її мешканці мають розумітися, як ними користатися та проявляти ініціативи. Але на жаль переважна більшість сучасних людей, і особливо молоді надзвичайно пасивні в цьому питанні і не прагнуть залучатися до суспільного життя своєї громади. Тому інформування про створення громадських організацій та приєднання до вже існуючі є важливим і актуальним моментом сьогодення.

Розвиток суспільства та громадська активність
Бажання змін на краще притаманне всім українцям, проте одного бажання не достатньо, потрібно проявляти власну активність та намагатися реалізовувати ці зміни в життя, і для цього одним із важелів може бути саме громадські організації, що дозволяють людини відкритися для політичної чи суспільної діяльності, отримати потрібні навики та знання для подальшої участі в місцевому самоврядуванні. Завдяки різноманітним інституціям громадянського суспільства значно омолоджується вік політичної еліти країни, адже таким чином вони змогли реалізувати свої ідеї в тих чи інших сферах.

Підвищення обізнаності громадян у питанні громадянського суспільства та його інституцій дозволяє підвищити рівень їх активності у громадській діяльності на різних рівнях. Таким чином ініціативи для просування демократичних реформ будуть більш успішними та дієвими, а головне отримають схвалення та підтримку з боку громадян. Процеси антикорупційної діяльності останнім часом стали особливо актуальними, тому не дивно, що це направлення має особливу зацікавленість з боку активної громадськості та громадських організацій. І саме завдяки їх діям було виявлено та викрито діяльність не одного не надто сумлінний чиновник та схеми їх корумпованої діяльності.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:31
Молдованин, якому заборонено в’їзд в Україну, вдруге не ...
Сьогодні 17:41
На кордоні з РФ затримали італійця з дурманом - грибами ...
Сьогодні 17:30
ЄС підтримує навчання українських прикордонників та мит ...
Сьогодні 17:06
Марокканець з фальшивими документами Франції попався пр ...
Сьогодні 16:33
СБУ блокувала незаконні поставки продукції до тимчасово ...
Сьогодні 18:44
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
Сьогодні 14:37
2 мільйони гривень збитків через завищення ціни на виго ...
Сьогодні 14:34
Максим Степанов: Від початку пандемії кількість ліжок д ...
Сьогодні 14:31
На Херсонщині аудитори виявили фінансових порушень у Сл ...
Сьогодні 14:14
Популярность камина в доме: От современных технологий – ...
20 листопада 18:06
Житомир придбав захисний одяг для медичних працівників ...
20 листопада 13:44
У Житомирі 37-річний чоловік розбещував неповнолітніх
20 листопада 10:52
В Києві затримали банду шахраїв з Житомирщини, які виго ...
18 листопада 10:18
У Житомирі за підробку документів та хабарництво судити ...
17 листопада 16:04
На Житомирщині СБУ викрила корупційну схему під час про ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення