Керівництво Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України зустрілось з делегацією оборонного відомства Франції

18.10 23:20    
Керівництво Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України 15 жовтня 2020 року провело офіційну зустріч з делегацією Міністерства Збройних Сил Французької Республіки на чолі з Директором Директорату міжнародного розвитку Головного управління з питань озброєння генерал-інженером Томасом Лорном. Делегацію супроводжував Надзвичайний і повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.

Ключовою темою зустрічі було обговорення питань розвитку двосторонніх відносин між країнами. Окрема увага була приділена питанням співробітництва у військово-промисловій сфері.

Під час дискусії перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Валерій Іващенко наголосив: "Україна та Франція свого часу мали достатньо високий рівень двостороннього співробітництва у військово-технічній та військово-промисловій сферах. Було ряд цікавих спільних проектів у військовій авіації та кораблебудуванні. Однак, на жаль, ця співпраця була призупинена. Сьогодні необхідно поновити та розвинути нашу співпрацю у зазначених сферах, що сприятиме подальшому поглибленню двосторонніх відносин між країнами в цілому.

В свою чергу, Томас Лорн зазначив: "Між Україною та Францією вже давно існують двосторонні відносини у військово-технічній сфері. Вони отримали новий поштовх після засідання Спільної міждержавної українсько-французької комісії в галузі озброєння і військової техніки в Парижі на початку 2020 року. Наші наміри - з одного боку розвивати співпрацю з українськими підприємства, а з іншого - надавати технології, які відсутні в Україні і таким чином сприяти розвитку українських високотехнологічних галузей.

Надзвичайний і повноважний Посол Французької Республіки в Україні Етьєн де Понсен повідомив, що французька делегація під час візиту до України вже мала низку зустрічей з керівництвом Міністерства оборони України та ДК «Укроборонпром», де обговорювалися питання перспектив розвитку двосторонніх відносин у військово-технічній сфері. Пан Посол наголосив, що зараз вже триває робота над конкретними спільними проектами.

Перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Валерій Іващенко в ході зустрічі висловив вдячність Франції за підтримку України, зокрема за допомогу у сфері реформування сектору безпеки та оборони, що надавалася раніше нашій країні, а також підкреслив, що Україна зацікавлена у розвитку власних оборонних спроможностей, у тому числі шляхом трансферу технологій, створення спільних виробництв та нових сучасних технологій для розбудови національного промислового потенціалу.

Також під час зустрічі французька сторона була поінформована щодо планів Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості з реформування оборонної промисловості України, зокрема щодо створення системи корпоративного управління підприємствами галузі відповідно до міжнародних стандартів, запроваджених в країнах Європейського Союзу та НАТО.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:41
Прямуючи з Білорусі, українець заховав сигарети у палив ...
Вчора 18:09
З прикордоння Чернігівщини везли 800 сосен-нелегалів
Вчора 17:35
На Херсонщині безпілотники допомагають прикордонникам в ...
Вчора 17:34
Прикордонники зі стрільбою затримали 17-річного порушни ...
Вчора 17:24
На Донеччині виявлено черговий небезпечний схрон
Вчора 19:07
Уряд вдосконалив механізм контролю АРМА за ефективністю ...
Вчора 19:04
Маємо три пріоритети щодо інтеграції України до НАТО, - ...
Вчора 19:01
Держгеокадастр запроваджує новий електронний сервіс «За ...
Вчора 18:58
Медичну реабілітацію за Програмою медгарантій пацієнти ...
Вчора 18:55
Денис Шмигаль: Уряд готується до всіх можливих сценарії ...
Вчора 16:28
У Житомирі зник 26-річний чоловік - оголошено розшук
Вчора 10:13
Еколога Поліського округу судитимуть за хабарі
24 листопада 17:42
Мешканець Житомира організував умисне вбивство на замов ...
24 листопада 14:32
Житомирянка переказала шахраям 15 тис грн, сподіваючись ...
24 листопада 11:34
На Житомирщині судитимуть посадовця податкової, якого о ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення