Уряд та міжнародні партнери обговорили пріоритетні напрями роботи Офісу реформ Кабінету Міністрів України

20.10 22:09    
19 жовтня на першому установчому засіданні Спільного консультативного комітету представники Уряду та міжнародні партнери розглянули пріоритетні напрями роботи Офісу реформ Кабінету Міністрів України, що є частиною інноваційної програми Уряду України, ЄБРР та ЄС “Українська архітектура реформ”.

Спільний консультативний комітет - це діалогова платформа, що дозволяє посилити координацію Уряду та міжнародних партнерів України в межах програми "Українська Архітектура Реформ". Ключовою метою Комітету є узгодження пріоритетів та плану діяльності Офісу реформ та команд підтримки реформ, спираючись на ключові завдання Прем'єр-міністра України, відповідних міністерств та Секретаріату Кабінету Міністрів України”.

“Українська архітектура реформ” дозволяє залучати найкращих українських фахівців для реалізації стратегічних завдань Уряду та сприяє впровадженню реформ в Україні. В Офісі реформ та командах підтримки реформ працюють експерти з бізнесу, державного та громадського сектору, професіонали із досвідом роботи у великих компаніях, які допомагають отримати додаткову експертизу та поглибити аналіз, розробку і координацію реформ, - зазначив Міністр Кабінету Міністрів України, Олег Немчінов.

Серед ключових напрямів роботи Офісу реформ, які представив виконавчий директор Офісу Антон Ященко, на найближчі пів року визначено - реформу державного управління, антикорупційну реформу, приватизацію та реформу управління державними підприємствами, реформу системи соціальної підтримки, реформу енергетичного сектору, поліпшення бізнес-клімату та залучення інвестицій, земельну реформу і систему координації міжнародної технічної допомоги.

“Ми підтримуємо впровадження критично важливих для України реформ, програма "Українська Архітектура Реформ" зосереджена на підвищенні спроможності державних органів в Україні, реалізації важливих секторальних реформ та посиленні державної служби”, - підкреслила заступниця Голови ЄБРР в Україні Ірина Кравченко.

За словами керівника програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Штефана Шльонінга, “Європейський Союз завжди підтримував і продовжує підтримувати Україну на шляху до успішних реформ. Але лише українці власноруч можуть втілити всі необхідні зміни. І однією з найважливіших є реформа державного управління. Це фундамент для успішної реалізації всіх інших реформ і запорука побудови демократичної та сервісної держави, що працює в інтересах громадян”.

В установчому засіданні Комітету взяли участь представники міністерств, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Делегації ЄС в Україні, Офісу реформ КМУ та команд підтримки реформ при міністерствах та інших ЦОВВ.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:57
На сході та на заході прикордонникам пропонували по 100 ...
Вчора 17:33
Прикордонник Білгород-Дністровського загону припинив ди ...
Вчора 17:25
Із Росії намагались переправити контрабанду на 9 мільйо ...
Вчора 17:18
Білорус обладнав мікроавтобус тайником та запакував зап ...
Вчора 16:50
Ведуча новин російського телеканалу «РБК» отримала забо ...
Вчора 23:14
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
29 листопада 12:42
Тікаючи від прикордонників, порушники викинули майже 15 ...
29 листопада 12:39
Марина Лазебна: Розвиток жіночого підприємництва – це ш ...
29 листопада 12:36
Готуємо концесію контейнерного термінала в порту «Чорно ...
29 листопада 12:33
Прем’єр-міністри України та Естонії підписали міжурядов ...
Вчора 23:49
У Житомирі біля мосту повісився чоловік
Вчора 11:49
У Житомирі спецпризначенці затримали грабіжницький дует
Вчора 11:46
Столичного посадовця та трьох його співучасників судити ...
27 листопада 22:50
У Житомирі через борг 28-річний лікар вдарив ножицями в ...
27 листопада 15:13
У Житомирі розкрито замах на вбивство директорки стомат ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення