Юлія Лапутіна: Українська незалежність стала тригером для Росії, бо зруйнувала її геополітичні інтереси

06.03 12:53    
Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна переконана, що російська агресія почалася з ціннісного рівня. Першим кроком стало забруднення України маніпулятивним контекстом через гібридні інформаційні канали. І сьогодні надважливим питанням для усієї міжнародної спільноти залишається захист від інформаційних гібридних загроз.

Про це Міністр заявила під час Дванадцятого щорічного форуму-діалогу US-Ukraine Security Dialogue, присвяченого питанням національної безпеки та зовнішньої політики.

Захід організований Українським конґресовим комітетом Америки, Американською радою з питань зовнішньої політики (AFPC) та Центром американсько-українських відносин і присвячений розкриттю підходу нової адміністрації США до найбільш актуальних питань безпеки в Україні. Зокрема, на ньому були обговорені питання військових загроз, загроз політичної диверсії, надмірного економічного/енергетичного тиску та дезінформації.

«Під час планування агресії проти України Росія припустилася доктринальної помилки – не врахувала наявність та силу національної ідентичності, прагнення українців до волі та гідності», – зазначила Юлія Лапутіна.

За її словами, людські ресурси – це найпотужніший з ресурсів, який забезпечує стійкість суспільства.

«Саме захисники є мотивованими громадянами, які не лише стали на захист держави, а й готові створювати на демократичних засадах нове суспільство в Україні і пропагувати громадянську ідентичність та патріотизм», – сказала Міністр.

Юлія Лапутіна також наголосила, що в цьому контексті велику роль відіграє розвиток ветеранської дипломатії у світі. Ігри Нескорених, Ігри Героїв – спортивні ветеранські змагання, що стали платформою розвитку для обміну досвідом та основою до важливих зрушень у підтримці миру.

«Пріоритетне завдання держави – допомогти ветеранській спільноті стати активною, самодостатньою і мотивуючою частиною українського громадянського суспільства. Надалі це посилить нашу національну безпеку та створить передумови до сильної, демократичної України», – підкреслила Міністр.

Вона також подякувала за організацію даного міжнародного міжурядового діалогу, який показує, що безпека України важлива не лише для найближчих сусідів, а й для всього світу.

«Завдяки нашій національній ідентичності, ми ще досі в незалежній Україні. На Сході дуже важлива комунікація цивільного місцевого населення та армії. Ми знаємо багато прикладів, коли це ставало потужною протидією російській пропаганді. Це яскраво демонструє національну стійкість. І про ці приклади має знати увесь світ, що ми українці і ми такі, як ми є», - сказала Юлія Лапутіна.

Варто відзначити, що в заході взяли участь: представники: Посольства України в США, Міністерства закордонних справ України, Офісу Президента України, Інституту миру США, Громадська організація "Мережа захисту національних інтересів "АНТС", Національний інститут стратегічних досліджень, Український Центр Європейської Політики (УЦЄП), Інститут зовнішньополітичних досліджень, Атлантична рада США, організації RAND, Центр глобалістики „Стратегія ХХІ”, Міжнародний податковий та Інвестиційний центр (ITIC), Фонд Громадської Дипломатії, Український Католицький університет, WOE-Eurasia Daily Monitor (Фонд Джеймстаун), Джорджтаунський університет, Трансатлантична робоча група з питань України, Гельсінська комісія США, Український комітет конгресу Америки, Комітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу США, Американська рада з питань зовнішньої політики.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 13:57
Запорожская область: за минувшие сутки на территории об ...
Вчора 11:10
В течение суток пожарные Львовщины ликвидировали 107 по ...
Вчора 11:09
Во Львове на пожаре в квартире обнаружено погибшую женщ ...
Вчора 11:09
В Донецкой области в с. Гранитное спасатели ликвидирова ...
Вчора 11:08
Донецкая область: в результате пожара погиб человек
09 квітня 14:56
Теплая солнечная погода установится в Украине на выходн ...
02 квітня 15:49
Больше солнца – меньше опасность заражения. Но в выходн ...
01 квітня 22:41
Современная кухня и микроволновая печь: От незаменимост ...
31 березня 22:13
Крюинговое агентство: От современного подхода в подборе ...
30 березня 22:34
Нотариальный перевод документов и выезд за границу: От ...
Вчора 23:51
В жителя смт Ружин під час обшуку виявили амфетамін, як ...
09 квітня 16:55
Спецслужби затримали членів ОЗГ, які розповсюджували на ...
09 квітня 10:19
В Житомирській області під час реконструкції військової ...
09 квітня 09:43
На Житомирщині молодик намагався обікрасти магазин та т ...
08 квітня 15:17
На Житомирщині під час сімейного конфлікту жінка порани ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення