Сергій Марченко обговорив інвестиції в українські проекти з Джорджиною Бейкер

17.04 11:18    
16 квітня відбулась онлайн зустріч Міністра фінансів Сергія Марченка з віце-президентом Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Джорджиною Бейкер.

Темою розмови стали макроекономічна ситуація в Україні, перспективи співпраці у сферах державно-приватного партнерства, розширення фінансування муніципальних проектів та важливість інвестування в агросектор.

«Я дякую Міжнародній фінансовій корпорації за підтримку та фінансування проектів в Україні. Хочу відзначити наші спільні успіхи цього та минулого року у співпраці в сфері державно-приватного партнерства. Це один з головних пріоритетів для нас. Водночас, такі проекти державно-приватного партнерства не мають коштувати нам більше, аніж їх реалізація виключно за кошти бюджету. Також, важливою є підтримка муніципальних проектів. Я розраховую на розширення нашої співпраці та залучення нових міст до програми фінансування», - зазначив Сергій Марченко.

Також Міністр фінансів України наголосив, що відкриття ринку землі створює нові можливості для приватних інвестицій в агросекторі. Він наголосив, що 2020 році було успішно реалізовано проект «Аграрні товарні розписки» за підтримки IFC. А цей ринок досягнув показнику в 1 мільярд доларів США.

Джорджина Бейкер висловила готовність залучати досвід та експертизу IFC в Україні. Відзначаючи успішну реалізацію проектів у сфері державно-приватного партнерства, а саме передачу в концесію у 2020 році двох морських портів «Ольвія» та «Херсон», віце-президент IFC висловила готовність підтримати концесію морського порту «Чорноморськ».

Зараз очікується завершення підготовки проектів та відповідне рішення Ради директорів щодо їх фінансування для Львову, Запоріжжя та Кривого Рогу.

Також участь у зустрічі взяв заступник Міністра фінансів Олександр Кава. Він зазначив, що транспортна інфраструктура є надзвичайно важливою для України.

«Ми розуміємо, що без сучасної системи інфраструктури важко досягти розвитку економіки. Тому залучення інвестицій в дорожню інфраструктуру, морські порти та аеропорти є одним з наших пріоритетів. Одним з найбільш успішних прикладів таких інвестицій став аеропорт міста Харків, де була реконструйована злітна смуга та термінал. Тому ми розраховуємо на реалізацію подібних проектів і для інших аеропортів», - додав Олександр Кава.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:50
Псевдопенсіонер пропонував 2 000 євро за пропуск через ...
Сьогодні 16:48
Більше 100 тисяч гривень за фіктивну довідку
Сьогодні 16:48
На Буковині прикордонники спільно з СБУ та ДБР затримал ...
Сьогодні 16:47
Розділяв ідеї «руської весни», поки вона не прийшла до ...
Сьогодні 11:52
ДБР на Буковині викрило схему нелегального перевезення ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
24 лютого 09:44
Уряд урегулював термінологію інформаційно-комунікаційни ...
24 лютого 09:41
БЕБ та КРАІЛ підписали Меморандум про взаємодію та інфо ...
24 лютого 09:38
Хабар за зміну обвинувачення в суді – викрито прокурора ...
Сьогодні 16:40
Загибель мирних жителів, зруйновані будинки та цивільні ...
21 травня 10:57
У Житомирі по вулиці Вітрука п'яний водій «Chevrolet T ...
21 травня 10:37
Поліцейські завершили розслідування розбійного нападу у ...
20 травня 17:11
В Житомирській області податківець «погорів» на корупці ...
20 травня 17:08
На Житомирщині СБУ продовжує викривати прокремлівських ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення