Сергій Шкарлет обговорив напрями співпраці з керівництвом Національного наукового фонду Грузії ім. Шота Руставелі та Грузинського технічного університету

22.07 12:08    
21 липня 2021 року, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет провів зустріч із генеральним директором Національного наукового фонду Грузії ім. Шота Руставелі Джабою Самушією в межах робочого візиту до м. Тбілісі. Йшлося про зміцнення співпраці з фондом та розвиток міжнародно-дослідної діяльності.

«Ми рухаємось в одному напрямі з Грузією, яка є сильним партнером. Обмін досвідом, нарощування дослідницького потенціалу та розвиток науки – це наші спільні цілі для становлення потужного людського капіталу. Щоб досягти високих результатів, маємо разом напрацювати спільний проект договору про науково-технічне співробітництво між державами», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр повідомив, які кроки робить МОН України з метою популяризації науки та залучення молоді в науковий процес. Торік школярі – члени Малої академії наук – отримали 116 медалей на всесвітніх олімпіадах. Це свідчить про прагнення українців бути освіченими та конкурентоспроможними на міжнародному рівні.

Під час зустрічі було обговорено можливості співпраці Національного фонду досліджень України з Національним науковим фондом Грузії ім. Шота Руставелі.

Директор Національного наукового фонду Грузії ім. Шота Руставелі Джаба Самушія, своєю чергою, розповів про діяльність та основні блоки роботи закладу, серед яких впровадження наукових проектів та популяризація науки в Грузії. Місія фонду – у підтримці нового покоління грузинських вчених, нарощуванні дослідницького потенціалу в наукових установах та громадах, сприянні інтеграції грузинських учених у міжнародний науковий простір шляхом забезпечення покращення якості, важливості та конкурентоспроможності інноваційних наукових досліджень.

Також сторони розглянули питання постійного обміну досвідом та участі у спільних українсько-грузинських проектах.

Окрім того, Сергій Шкарлет разом із делегацією ректорів українських закладів вищої освіти відвідали Грузинський технічний університет. Ректор ГТУ Давид Гургенідзе поінформував про цілі та стратегію роботи університету. Учасники зустрічі обговорили й питання розвитку співпраці між університетом та ЗВО України.

«Приємно, що провідні університети України та Грузії можуть взаємодіяти й реалізовувати спільні проекти задля розвитку вищої освіти та наукового прогресу на міжнародному рівні», – підкреслив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, 20 липня 2021 року Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зустрівся з Міністром освіти і науки Грузії Міхеілом Чхенкелі.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:04
Николаевские спасатели ликвидировали пожары двух автомо ...
Вчора 17:03
Николаевские спасатели деблокировали тело погибшего в Д ...
Вчора 17:03
На ТОВ «Рудомайн» розпочалась перевірка: в Держекоінспе ...
Вчора 17:02
В Хмельницкой ОГА состоялась презентация проекту с цифр ...
Вчора 16:14
На Львівщині затримали чотирьох нелегалів з Індії
Вчора 11:50
Cпеціалізованою прокуратурою викрито громадянина під ча ...
Вчора 11:47
ВРП звільнила у відставку чотирьох суддів
Вчора 11:44
Доступні кредити 5-7-9%: за тиждень 349 кредитних угод ...
Вчора 11:41
Дмитро Кулеба: Участь Президента в Генасамблеї ООН конс ...
Вчора 11:38
Убегал и стрелял в полицейских: На Киевщине задержали в ...
Вчора 14:56
У Житомирському районі під час конфлікту жінка важко тр ...
Вчора 14:26
Оперативники перекрили канал постачання наркотиків з Жи ...
Вчора 13:12
На КП «Житомирводоканал» - знову аварія: Держекоінспекц ...
18 вересня 13:18
КП «Житомирводоканал» продовжує здійснювати злочин прот ...
17 вересня 10:58
Вибух у Житомирі - поліцейські розслідують травмування ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення