Питання передачі майна закладів профосвіти з державної в комунальну власність незмінно стоїть на порядку денному МОН, – Сергій Шкарлет

01.08 19:26    
Питання передачі майна закладів професійної освіти з державної в комунальну власність незмінно стоїть на порядку денному МОН. Однак у даному процесі нам важливо бачити реальні кроки з боку місцевих управлінців, а не лише чути від них нарікання. На цьому наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

«Щоб рухатися в цьому напрямі вперед, Міністерство направило листи до 24 обласних державних адміністрацій щодо прискорення роботи з підготовки, доопрацювання та подання пропозицій і матеріалів, оформлених відповідно до вимог Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності». Ще в червні поточного року ми надіслали до всіх облдержадміністрацій оновлені методичні рекомендації щодо порядку передачі майна з центрального на регіональний рівень (лист МОН від 09.06.2021 № 1/9-301)», – повідомив Міністр.

Наразі в Міністерстві перебувають на розгляді документи 35 закладів професійної освіти з даного питання:

вперше надійшли документи 11 закладів (Вінницької області – шість закладів, Львівської – два, Тернопільської, Хмельницької та Чернігівської – по одному закладу);
після доопрацювання та врахування зауважень до МОН надіслано 24 пакети документів (від Вінницької та Дніпропетровської областей – по шість закладів, Одеської та Чернігівської – по одному закладу, Херсонської області – десять закладів).
«Нині вже передано на погодження до заінтересованих міністерств та відомств проекти розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо передачі на регіональний рівень 26 закладів професійної освіти», – зазначив Сергій Шкарлет.

Оскільки причини затримки передачі майна переважно полягають у відсутності правовстановлюючих документів на споруди та ділянки, Міністр вчергове закликав місцеву владу якнайшвидше впорядкувати це питання. Міністерство зі свого боку забезпечує консультування та опрацювання документів з передачі закладів професійної освіти в режимі 24/7.

«За підсумками численних робочих візитів до регіонів можу констатувати наявність вагомих позитивних змін у сфері професійної освіти. Ця галузь вже сьогодні живе в синергії з локальним ринком праці та регіональною освітньою політикою. Тож інвестуючи у профтех, ми реалізовуємо потужний кадровий потенціал держави та формуємо фундамент успішного економічного майбутнього України», – наголосив Сергій Шкарлет.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:02
В Николаевской области пожарные ликвидировали пожар ква ...
Сьогодні 14:55
На Чернівецькій митниці ДБР припинило контрабанду товар ...
Сьогодні 14:28
У Донецькій області виявили схрон з військовими засобам ...
Сьогодні 12:21
Киевские спасатели ликвидировали пожар в складском здан ...
Сьогодні 11:31
Полтавские спасатели и работники лесхозов проводят рейд ...
16 жовтня 11:06
Встановлено ухилення від сплати податків при освоєнні б ...
16 жовтня 11:03
Правоохоронці перекрили нелегальний канал постачання до ...
16 жовтня 11:00
СБУ блокувала спробу контрабанди цигарок на Одещині: ви ...
16 жовтня 10:57
Сервіси для ветеранів запрацюють у Дії вже в 2022 році
16 жовтня 10:54
Мінцифри може зекономити 14,2 млн грн коштів субвенції ...
Сьогодні 11:33
На Житомирщині у лікарні помер чоловік, якого побили пі ...
15 жовтня 11:59
У Житомирі перед судом постане патрульний, який побив л ...
13 жовтня 16:06
У Житомирі поліцейські під час обшуку вилучили наркотик ...
13 жовтня 13:26
Житомирянка обміняла у шахраїв «старі гроші на нові»
12 жовтня 19:51
Поліцейському, який побив жителя Житомира, повідомлено ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення