Марія Місюрова: Ситуація з киснем у лікарнях Житомира вже напружена
20.10.2021 13:14 Марія Місюрова: Ситуація з киснем у лікарнях Житомира вже напруже ...
«Поки кисню вистачає, та наразі 97% пацієнтів потребують кисневої підтримки»
Про проект Контакти Реклама

Юлія Лапутіна: Мінветеранів вдячне Посольству Мальтійського Ордена в Україні за підтримку сімей українських захисників

01.09 15:21    
Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Суверенного Мальтійського Ордена в Україні Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне щодо поглиблення співпраці в сфері підтримки ветеранів та їхніх сімей. На заході також був присутній заступник Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко.

На початку зустрічі Юлія Лапутіна привітала пана Посла в Мінветеранів. Вона висловила вдячність за дитячі подарункові набори, надані Посольством Мальтійського Ордена 30 дітям з сімей учасників бойових дій до Міжнародного дня захисту дітей у Львівській області у червні цього року.

Міністр поінформувала Надзвичайного та Повноважного Посла про основні стратегічні цілі Мінветеранів, висловила зацікавленість у поглибленні співробітництва в рамкам ініціатив та проектів, які наразі веде міністерство. Зокрема - у розробці Єдиного державного реєстру ветеранів війни, впровадженні Системи інформаційних сервісів «е-Ветеран», програми переходу ветеранів війни з військової кар’єри до цивільного життя, сприянні підприємницьким ініціативам ветеранів «Захист, розвиток, добробут».

Очільниця Мінветеранів зазначила, що серед захисників України багато тих, хто після повернення із зон бойових дій розпочав власний успішний бізнес. Особливо яскраво це продемонстрував Всеукраїнський фестиваль «Пульс Гідності», який 24 серпня провело Мінветеранів спільно з громадськими організаціями у Києві на Володимирській гірці. Загалом участь взяли 46 ветеранів з різних міст України, які презентували власні підприємства та виставили на продаж свою продукцію: книжки, одяг, сувеніри, продукти харчування.

Також Юлія Лапутіна поінформувала Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне про новостворену державну установу «Український ветеранський фонд», яка має на меті зробити прозорою міжнародну донорську допомогу захисникам України, та запропонувала Посольству Мальтійського Ордена в Україні долучитися до її роботи.

У свою чергу Надзвичайний та Повноважний Посол висловив вдячність українській стороні за зустріч та можливість детальніше ознайомитись з пріоритетними напрямами роботи Мінветеранів особисто від міністра. Він розповів Юлії Лапутіній про проекти Посольства Мальтійського Ордена в Україні гуманітарного та соціального напрямів. А також поінформував Міністра про другий етап онлайн-конференцій на тему поширення та гуманітарного впливу епідемії COVID-19 у східних регіонах України та у світі загалом, які Посольство планує організувати у листопаді цього року.

Крім того, дипломат запевнив, що Посольство Мальтійського Ордена в Україні й надалі продовжить надавати соціальну підтримку дітям з сімей українських військових та загиблих.

«Перш за все, дозвольте виразити компліменти за вашу політику. Ми знаємо, що у вас багато запланованих та діючих проектів, які мають дуже велике значення у такій делікатній сфері, як ваша. У цей складний період, період ковіду, період економічної депресії, період обмежених можливостей для спілкування Суверенний Мальтійський Орден намагається бути ближчим до українських людей, в тому числі допомагати Міністерству у справах ветеранів. Зокрема, ми готові підтримати ваші ініціативи гуманітарного характеру. В тому числі, ми готові повторити надання допомоги дітям ветеранів та розширити рамки такої допомоги», - наголосив Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне.

Юлія Лапутіна висловила вдячність Надзвичайному і Повноважному Послу за продуктивну зустріч, підтримку та можливості посилення співпраці з Мінветеранів у проектах гуманітарного та соціального характеру.

«Міністерство у справах ветеранів зацікавлено у подальшому плідному співробітництві з Посольством Мальтійського Ордена в Україні, зокрема, у проектах гуманітарного та соціального характеру, які Посольство реалізує в Україні», – зазначила Юлія Лапутіна.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:28
Прикордонники виявили в зоні ЧАЕС сталкера з Московсько ...
Сьогодні 10:48
На Харківській митниці розмитнили пінгвінів Гумбольдта ...
Сьогодні 10:35
Хмельницкие чрезвычайники спасли от уничтожения огнем ж ...
Сьогодні 10:34
В Запорожье во время пожара спасатели эвакуировали 6 че ...
Сьогодні 10:12
В Харькове во время пожара погибла 38-летняя женщина
Сьогодні 10:19
Побиття затриманого металевим ломом – підозрюють двох с ...
Сьогодні 10:16
Ухвалено Стратегію екологічної безпеки та адаптації до ...
Сьогодні 10:13
Уряд врегулював питання оплати праці посадових осіб та ...
Сьогодні 10:10
СБУ блокувала контрабанду ртуті до ЄС: запобігли потенц ...
Сьогодні 10:07
На Івано-Франківщині ДБР затримало начальника Управлінн ...
Сьогодні 11:26
У Житомирі поліція перевіряє повідомлення про замінуван ...
19 жовтня 23:33
В Житомирській області слідчій поліції повідомлено про ...
19 жовтня 09:30
СБУ підозрює поліцейського Житомирщини у розголошенні д ...
19 жовтня 09:14
У Житомирі за поданням поліцейських суд заборонив домаш ...
18 жовтня 18:54
У Житомирі ТОРівці затримали злодіїв, причетних до крад ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення