Марія Місюрова: Ситуація з киснем у лікарнях Житомира вже напружена
20.10.2021 13:14 Марія Місюрова: Ситуація з киснем у лікарнях Житомира вже напруже ...
«Поки кисню вистачає, та наразі 97% пацієнтів потребують кисневої підтримки»
Про проект Контакти Реклама

Фахове обстеження: Або як встановити причини дискомфорту в зоні кишківника

19.09 23:20    
Неправильний режим харчування та проблеми з травневою системою
Проблеми з травневою системою є найбільш розповсюдженими. Неправильний режим харчування, шкідлива їжа, стреси, шкідливі звички та багато іншого можуть стати провокуючими до виникнення різноманітних хвороб, при чому деякі можуть розвиватися безсимптомно або маскуючись під інші захворювання, таким чином людина може не підозрювати про справжній стан свого здоров’я. Саме тому варто не забувати піклуватися про себе та свій організм, і періодично проходити відповідні обстеження, особливо якщо є якісь скарги пов’язані саме з травневою системою. Найбільш інформативним дослідженням, яке призначає лікар в таких випадках буде колоноскопія у Львові. Така процедура, як колоноскопія – це дослідження тонкого та товстого кишечника, що проводиться в діагностичних цілях з використанням спеціального зонда. Зазвичай, така процедура максимально інформативна для лікаря, тому дозволяє детально обстежити стан слизової оболонки і ще на самій ранній стадії виявити найменші порушення чи зміни. Крім того при потребі під час дослідження є можливість взяти біопсію слизової, щоб перевірити її на наявність ракових клітин, та ще на початковій стадії розпочати лікування. Адже чим раніше буде встановлений вірний діагноз та призначене правильне лікування тим ефективнішим буде процес боротьбі з хворобою.

Сучасне обладнання та фахове обстеження: Як встановити проблеми із травленням
Для багатьох колоноскопія - процедура малоприємна та може викликати деякий дискомфорт, проте якщо правильно підготуватися: притримуватися дієти та очистити кишечник, усі неприємні моменти можна виключити. Як правильно підготуватися до проходження обстеження детально розповість лікар, адже це також може вплинути не лише на процес дослідження, але й на можливість отримати максимально точну та повну інформацію про стан кишечника. Сама процедура зазвичай займає близько півгодини, та проводиться за допомогою зонду, який називається колоноскоп. Сучасне обладнання дозволяє лікарю, який проводить діагностику детально обстежити, навіть, самі важкодоступні ділянки кишечники і при необхідності отримати матеріал для гістологію. А також, що є немаловажною перевагою, одразу в процесі обстеження видалити поліпи уразі їх виявлення, а не додатково проводити спеціальну операцію, затягуючи час та змушуючи хвилюватися пацієнта.

Дискомфорт в зоні кишківника, важкість, урчання та розлади травлення – неприємності з якими періодично стикається кожна людина, зазвичай вони швидко зникають і стан нормалізується, проте інколи подібні симптоми можуть затягнутися, і тоді обов’язково потрібно терміново звертатися за кваліфікованою допомогою до спеціаліста. Лікар призначить потрібні обстеження, за якими буде визначений діагноз та призначене потрібне лікування. Але пройшовши курс лікування та підправивши своє здоров’я не варто розслаблятися, а періодично перевіряти свій організм. Обстеження рекомендується проходити двічі на рік, оскільки така перерва дозволить відпочити організму після попередньої процедури, а любі зміни вже будуть достатньо помітні. Але зрозуміло, ще самостійно призначати собі подібне обстеження, маючи які-небудь підозри щодо стану свого здоров’я, без рекомендацій лікаря не варто, оскільки є певні протипоказання та потрібна відповідна підготовка перед проходженням.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 12:39
Сумские пожарные ликвидировали возгорание дачного дома
Сьогодні 12:16
У вагонах потяга «Київ – Відень» прикордонники знайшли ...
Сьогодні 11:56
У «Борисполі» прикордонники виявили одразу п’ять підроб ...
Сьогодні 11:42
Винницкие спасатели ликвидируют последствия утечки амми ...
Сьогодні 11:27
Утром в Хусте во время ликвидации пожара пожарные спасл ...
Вчора 10:44
Вакцинація освітян: повний цикл вже пройшли понад 563 т ...
Вчора 10:41
Суд підтримав позицію податківців щодо винесення податк ...
Вчора 10:38
Зворотна сторона комфортного салону – 3,8 тис. пачок си ...
Вчора 10:35
Мінагрополітики підписало угоду про співпрацю із провід ...
Вчора 10:32
Мінветеранів розпочинає співпрацю з Національним інстит ...
Сьогодні 12:53
На Житомирщині виявили нелегальну товарну біржу, на які ...
25 листопада 12:13
Житомирські слідчі поліції завершили розслідування пора ...
25 листопада 11:04
Поліцейські перевірили два торговельні центри у м. Жито ...
24 листопада 17:40
За фактом отруєння школярів хімічною речовиною прокурат ...
20 листопада 18:56
У Житомирі на проспекті Незалежності затримали п'яного ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення