Нам є що запропонувати один одному для поглиблення співпраці, - Віце-прем’єр-міністр України відкрив українсько-словацький авіаційний форум

21.09 23:39    
21 вересня у Братиславі, Словацька Республіка, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський взяв участь у відкритті першого Міжнародного авіаційного форуму «Україна-Словаччина 2021: AEROSPAСE. Високоточне машинобудування. Проблеми та перспективи кооперації».

«Словаччина стала для нашої держави справжнім другом, який підставив своє плече у непрості часи, і залишається вірним у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України, - сказав Віце-прем’єр-міністр України у вітальній промові під час відкриття заходу. - Нашим державам є що запропонувати одна одній і не лише в промисловій сфері. Цьогорічний авіаційний форум AEROSPAСE - це чудова можливість донести до словацьких партнерів, експертів, урядовців інформацію про потенціал та готовність України до взаємовигідної співпраці в аерокосмічній галузі».

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України поінформував присутніх про ті зміни, які відбуваються в авіабудівній та космічній галузях України. Він розповів про цілі та завдання, а також причини створення Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України. Крім того, Олег Уруський повідомив про результати, яких вдалося досягти Міністерству за рік роботи, зокрема, в процесі реформи вітчизняної оборонної та авіакосмічної промисловості.

«Хотів би наголосити, що одним із стратегічних напрямків державної політики України є розвиток авіабудування та космічної галузі, - сказав урядовець. - На сьогодні в Україні актуалізовано Стратегію відродження вітчизняного авіабудування. Урядом України затверджено Державну цільову науково-технічну програму розвитку авіаційної промисловості на 2021-2030 роки, схвалено Концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки. Розроблено проект Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки. Спільно з Державним космічним агентством України розпочато роботу з корпоратизації державних підприємств космічної галузі».

Віце-прем’єр-міністр України також висловив переконання, що Міжнародний авіаційний форум стане щорічним майданчиком для встановлення і розвитку контактів між промисловцями, сприятиме опрацюванню алгоритмів взаємовигідної виробничої кооперації в аерокосмічній галузі та високоточному машинобудуванні не лише із Словаччиною, а й іншими державами Євросоюзу.

Нагадаємо, організаторами Міжнародного авіаційного форуму «Україна-Словаччина 2021: AEROSPAСE. Високоточне машинобудування. Проблеми та перспективи кооперації» виступили МЗС Словацької Республіки, Посольство Словацької Республіки в Україні, Почесне консульство Словацької Республіки у м. Харків, ГО «Українсько-словацький дім», словацьке агентство інвестицій та розвитку торгівлі SARIO.

Серед учасників форуму – керівництво урядових інституцій Словаччини та України, представники зацікавлених у встановленні галузевої кооперації підприємств і науково-технічних організацій.

Основні питання, винесені для обговорення: визначення можливих напрямків двосторонніх виробничих зв’язків у контексті європейської аерокосмічної програми, визначення комплексу заходів державної підтримки в інтересах стимулювання промислової кооперації між Україною та Словаччиною.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:12
На Закарпатті викрили переправників осіб призовного вік ...
Сьогодні 15:12
Ворог продовжує обстріли прикордоння Чернігівщини та Су ...
Сьогодні 13:03
На Київщині прикордонники затримали іноземця з символік ...
Сьогодні 12:23
На Закарпатті викрили переправників осіб призовного вік ...
Сьогодні 12:06
На Черкащині високопосадовця міграційної служби та його ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
24 лютого 09:44
Уряд урегулював термінологію інформаційно-комунікаційни ...
24 лютого 09:41
БЕБ та КРАІЛ підписали Меморандум про взаємодію та інфо ...
24 лютого 09:38
Хабар за зміну обвинувачення в суді – викрито прокурора ...
Сьогодні 10:22
Поліція спільно з УСБУ в Житомирській області затримала ...
18 травня 11:28
Нелегальне казино зі щомісячним прибутком 300 тис грн д ...
17 травня 15:46
На Житомирщині поліцейські вилучили у двох наркозакладч ...
17 травня 10:46
Під Житомиром на ставу р. Крошенка виявили факт загибел ...
17 травня 10:28
На Житомирщині поліцейські оголосили підозру ще одній к ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення