Всесвітній економічний форум відкриває у Києві другий у світі Центр глобальних урядових технологій

30.05 11:21    
Україна продовжує активно впроваджувати новітні цифрові технології в усі сфери життя. А також поступово стає глобальним лідером цифрової трансформації урядів і держав.

Під час саміту Diia in Zurich Віце-прем’єр-міністр з розвитку інновацій, освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, директор Всесвітнього економічного форуму Мірек Душек, Керівний директор Всесвітнього економічного форуму Алоїз Цвінгі та президент Фонду Східна Європа Віктор Лях підписали меморандум про відкриття Global Government Technology Centre Kyiv (GGTC Kyiv).

«У 2019 році ми починали будувати цифрову державу буквально з нуля, а сьогодні Україна стане другою країною у світі, де відкриють Global Government Technology Centre. Це точно не випадковість, ми створили одне з найкращих технологічних рішень для Урядів — Дію. Круто, що міжнародні партнери вважають Дію вже повноцінним кейс-стаді, а досвід української цифрової трансформації — прикладом для інших держав», — зазначив Михайло Федоров.

Центр займатиметься цифровою трансформацією Уряду, розвитком електронного врядування та цифрових навичок. Він стане частиною мережі Центрів четвертої промислової революції Всесвітнього економічного форуму (C4IR).

«Центр в Україні сприятиме нашим глобальним зусиллям, спрямованим на розкриття значного потенціалу цифрових технологій для покращення державних послуг та створення нових можливостей. Центр стане каталізатором співпраці між державним і приватним секторами, що сприятиме розвитку цифрових технологій та інновацій у такий критичний для України і Європи час», — наголосив Мірек Душек.

Центр у Києві об’єднає представників з різних сфер, зокрема уряду, бізнесу, громадськості, академічних кіл, для обговорення та співпраці щодо цифрових реформ.

Зі свого боку, Україна ділитиметься найкращими govtech-практиками та цифровим досвідом.

«Ми зосередимося на найкращих практиках цифрової трансформації та інновацій в Україні. Також спільно розроблятимемо проекти та поширюватимемо знання у сфері освіти для цифрової трансформації державної служби, адже прагнемо зробити внесок у зміцнення ком’юніті цифрових міністрів та лідерів по всьому світу», — додала Валерія Іонан.

Адмініструватиме Центр та забезпечуватиме його ефективну роботу Фонд Східна Європа. Перший Центр глобальних урядових технологій уже функціонує в Берліні (Німеччина).

«Відкриття Центру глобальних урядових технологій у Києві, роботу якого забезпечуватиме Фонд Східна Європа, підтверджує статус України як глобального лідера з інноваційних цифрових рішень, готового ділитися своїми найкращими govtech-практиками та досвідом з усім світом», — зазначив Віктор Лях.

Також новий Центр братиме участь у діяльності Всесвітнього економічного форуму, долучиться до платформ та спільноти 4IR Форуму. Це дасть змогу українським стартапам та інноваторам обмінюватися досвідом з іноземними партнерами й прискорювати цифрові реформи в Україні.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 14:04
Рятувальники Закарпаття та Івано-Франківська ліквідувал ...
Сьогодні 10:41
На Одещині ліквідували канал незаконного переправлення ...
Сьогодні 10:15
У Хароіві рятувальники ліквідували наслідки ворожого уд ...
Сьогодні 10:14
Київські рятувальники ліквідовують наслідки ворожих обс ...
Сьогодні 10:13
Сумські рятувальники ліквідували пожежу в житловому сек ...
21 червня 22:35
Вітчизняна ІТ-індустрія: Від інноваційного підходу та т ...
21 червня 09:58
Сатиновые натяжные потолки: От простоты в монтаже – до ...
21 червня 00:18
Лазерная эпиляция – как эффективное средство по избавле ...
20 червня 22:20
Морепродукты в рационе и популярность суши: От разнообр ...
19 червня 10:13
Электрический полотенцесушитель в ванной комнате – зало ...
20 червня 14:33
На Житомирщині ділки заволоділи 25 млн грн державних ко ...
18 червня 18:15
У Житомирі «кримінальний авторитет» заробляв на родинах ...
18 червня 15:07
На Житомирщині чоловік упродовж декількох місяців ґвалт ...
14 червня 10:10
На Житомирщині перекрили міжобласний канал поширення ме ...
12 червня 16:16
На Житомирщині СБУ викрила ботоферму, яка допомагала рф ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення