DataLife Engine > Цікавинка > ВМС ЗС України відвідала делегація Королівського коледжу оборонних наук Великої Британії

ВМС ЗС України відвідала делегація Королівського коледжу оборонних наук Великої Британії


13.05. Разместил: yuriy
До Військово-морської бази «Південь» з візитом прибула делегація Королівського коледжу оборонних наук Великої Британії. Захід пройшов у рамках Східноєвропейського навчального туру, який група здійснює з метою вироблення стратегічного бачення поточної ситуації та перспектив країн, що вони відвідують, з першоджерел.

Під час заходу відбулася зустріч командувача Військово-Морських Сил ЗС України з іноземною делегацією. Слухачів було ознайомлено з поточним станом та програмою реформування українських ВМС.

«На сучасному етапі йде становлення України як морської держави. Цей процес проходить у дуже складній обстановці й потребує змістовних змін в загальній системі безпеки, особливо безпеки в Чорноморському регіоні, навколо якого сформувалося багато за останній час критичних конфліктів, – зазначив командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. – І тільки довіра, взаємоповага та співпраця між країнами, які здійснюють безпеку в Чорноморському басейні, можуть стати основою відновлення миру та стабільності в регіоні. Від ефективності спільних зусиль залежить суверенітет, територіальна цілісність й сталий розвиток кожної з цих країн».

Керівник виду ЗС України наголосив на важливості флоту в забезпеченні національної безпеки держави з морського напрямку. За його словами, жодна прибережна країна без сильних військово-морських сил не здатна захистити ні свою прибережну зону, ні виконати поставлені завдання на морі. Україна має статус морської держави, володіє цінностями на морі, які безперечно повинні бути надійно захищенні. Він додав, що наразі всі свої зусилля ми спрямовуємо на відновлення потенціалу та нарощування бойових спроможностей українських ВМС.

Також іноземна делегація відвідала фрегат «Гетьман Сагайдачний».

Вернуться назад