DataLife Engine > Цікавинка > Делегати МЕБ обговорили питання удосконалення роботи із забезпечення здоров’я та благополуччя тварин

Делегати МЕБ обговорили питання удосконалення роботи із забезпечення здоров’я та благополуччя тварин


23.05. Разместил: yuriy
У рамках 86-ї Генеральної Асамблеї делегатів Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), яка проходить в Парижі, під час першої адміністративної сесії Генеральний директор МЕБ Монік Елуа прозвітувала про виконання Всесвітньою організацією охорони здоров’я тварин своїх зобов’язань із покращення ситуації у світі щодо здоров’я та благополуччя тварин, зокрема шляхом прийняття стандартів, забезпечення прозорості країн-членів щодо інформування про появу інфекційних хвороб тварин та посилення можливостей національних ветеринарних служб.

У тому числі вона поінформувала, що МЕБ започаткувала нову Програму дій для контролю захворювання на ящур у світі. Крім того, була прийнята Стратегія щодо контролю та викорінення у всьому світі чуми дрібних жуйних тварин до 2030 року.

Окрема увага була приділена питанню антимікробної резистентності.

Також у рамках Генеральної Асамблеї відбулося засідання Регіональної комісії МЕБ з питань Європи, під час якої делегати обговорили проблеми регіону, епізоотичну ситуацію в країнах, перспективу створення нових колабораційних центрів МЕБ та пропозиції до основних глав Кодексу здоров’я наземних тварин.

Українська делегація у рамках засідань провела ряд зустрічей із своїми міжнародними колегами щодо обговорення та вирішення питань двосторонньої торгівлі. Такі переговори були проведені з делегаціями Республіки Білорусь, Естонії, Литви та Румунії.

Нагадаємо, 19-26 травня 2018 року в Парижі (Французька Республіка) відбудеться 86-та Генеральна сесія Світової асамблеї делегатів Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ). Від України участь у цьому заході бере делегація Держпродспоживслужби на чолі з Першим заступником Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Андрій Жук.

Вернуться назад