DataLife Engine > Цікавинка > Міненерговугілля та представники Посольства Канади обговорили питання зміцнення енергетичної безпеки

Міненерговугілля та представники Посольства Канади обговорили питання зміцнення енергетичної безпеки


06.02. Разместил: yuriy
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань євроінтеграції Наталія Бойко провела робочу зустріч із представниками Посольства Канади в Україні.

Під час зустрічі обговорили питання розвитку енергетичного сектору в Україні та зміцнення енергетичної безпеки. Наталія Бойко поінформувала про імплементацію європейського законодавства та формування ринків газу та електроенергії з метою інтеграції до європейських енергетичних ринків, як це й передбачено планом заходів із впровадження Енергетичної стратегії України. Важливими кроками на шляху реформування є анбандлінг НАК «Нафтогаз України», створення підприємства «Магістральні газопроводи України», яке має стати сертифікованим оператором постачання газу, а також реформа корпоративного управління НЕК «Укренерго» відповідно до Третього енергетичного пакета ЄС.

Також Наталія Бойко підкреслила важливість роботи фахівців Міненерговугілля над проектом законодавчих пропозицій щодо створення засад державної політики у сфері енергетичної безпеки України, що наразі напрацьовується Міністерством.

Під час зустрічі сторони відзначили регіональну співпрацю України та Канади, зокрема, західних областей України з провінцією Альберта.

Зустріч засвідчила розуміння та підтримку канадської сторони щодо реформування енергетичної галузі на засадах європейських та світових принципів ринкової економіки, а також використання транзитного потенціалу України.

Від канадської сторони участь у розмові взяли Адам Барболет, керівник комерційного відділу та старший радник з питань розвитку бізнесу Посольства Канади в Україні та Єлизавета Журавська, радник з питань бізнесу Посольства Канади в Україні.

Вернуться назад