DataLife Engine > Цікавинка > Міненерговугілля та керівництво Кіровоградської області окреслили перспективи розвитку підприємств урановидобувної галузі регіону

Міненерговугілля та керівництво Кіровоградської області окреслили перспективи розвитку підприємств урановидобувної галузі регіону


17.02. Разместил: yuriy
15 лютого 2019 року в приміщенні Кіровоградської ОДА відбулася нарада щодо роботи підприємств атомно-промислового комплексу регіону.

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Юлія Підкоморна, Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко та Голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко окреслили перспективи розвитку та проблемні питання в роботі структурних підрозділів ДП «Схід ГЗК» (Смолінська, Інгульська та Новоконстантинівська шахти), що розташовані на території Кіровоградської області і належать до сфери управління Міненерговугілля.

Під час наради наголошено, що для забезпечення беззбиткової діяльності ДП «СхідГЗК» та розвитку інфраструктури регіону важливим є вирішення питання передачі в комунальну власність об’єктів соціальної інфраструктури, які перебувають на балансі відокремлених підрозділів ДП «СхідГЗК» та не є профільними для підприємства.

Обговорено перспективні плани щодо збільшення обсягів виробництва уранового концентрату, зокрема, за рахунок реалізації інвестиційного проекту «Новокостянтинівська шахта. Розвиток виробничих потужностей», який пройшов державну експертизу та отримав позитивний висновок Мінекономрозвитку та Міненерговугілля.

Також цього дня делегація Міненерговугілля оглянула виробничі потужності Новокостянтинівської шахти (с. Олексіївка Маловиськівського району Кіровоградської області), на базі якої пройшло засідання Оперативного штабу з її будівництва.

Під час засідання окреслено основні завдання та заслухано звіт про стан виконання лінійного графіка робіт з розвитку виробничих потужностей Новокостянтинівської шахти, зокрема, зазначено, що ДП «СхідГЗК» виконало в повному обсязі роботи, заплановані на 2018 рік.

Вернуться назад