DataLife Engine > Цікавинка > У Києві відкрився сучасний тренінговий центр для ветеранів та представників силового блоку

У Києві відкрився сучасний тренінговий центр для ветеранів та представників силового блоку


12.10. Разместил: yuriy
На відкриття тренінгового центру компанії AVC Int. завітали Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда та Перший заступник Міністра Антон Колумбет.

Сучасний комплекс розташований на 300 квадратних метрах і містить 3 інтерактивні кімнати, які повністю управляються з планшету. За допомогою такого устаткування інструктор налаштовує різноманітні програми для тренування. Співзасновник компанії Леонід Федоровський продемонстрував матеріальну базу, на якій проводяться навчання і тренування, розповів про підходи та принципи при підготовці курсантів. «AVC Int. не просто організація чи заклад, де щось робиться чи проводиться, це – соціальний проект, явище, якщо можна так висловитись. Тут можна реалізувати, як прикладні задачі в атестації чи перекваліфікації ветеранів, так і взаємодію між різними суспільними групами та інституціями», - розповів Леонід Федоровський.

За його словами тут використовуються найсучасніші методики підготовки. Відвідувачам надають знання та тренують вміння, які можна дієво використовувати у цивільному житті як в Україні так і за кордоном. Таким чином забезпечується професійна інтеграція до міжнародної ветеранської спільноти. Наразі тут вже тренується особовий склад Муніципальної варти Києва. Як триває процес побачила й очільниця Мінветеранів. «Я все життя пропрацювала у силових відомствах, бачила процес тренувань як в Україні так і закордоном тож цей центр мені є з чим порівнювати. Хочу зазначити, що тут дійсно облаштована сучасна та якісна база для тренінгів та підготовки», - зазначила Оксана Коляда.

В тренінговому центрі компанії AVC Int. також є скеледром, рухомі мішені та багато іншого. Загалом тут можна відпрацьовувати 72 програми починаючи з медицини та закінчуючи штурмовим альпінізмом. Під час відвідин центру та ознайомлення з принципами та підходами до його роботи, був підписаний Меморандум про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів та AVC Int. Також домовились про взаємодію Муніципальна Варта та AVC int.

Вернуться назад